1b.app
Скопійоване посилання -

Купівля товару за собівартістю

Чи є можливість робити списання за закупівельною ціною?
Допустимо, якщо власний співробітник бере собі тканину?
Щоб не враховувалася націнка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо я Вас правильно зрозумів, то при списанні зі складу цього функціоналу як "Ціни" я не бачив
Просто списується товар у потрібній кількості
02.09.2020, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Або тоді можна якось продати товару за собівартістю?
02.09.2020, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо Ви продаєте на сайті
У функціоналі є налаштування рівня цін і для певної групи (Наприклад, зробити групу "Співробітники") ціна дорівнюватиме = ціні закупівельної. Без націнки.
02.09.2020, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так що заважає в замовленні поставити ціну продажу самому собівартість. Якщо це не часта потреба так робити, то простіше напевно так робити. Маржа буде = о, при цьому
02.09.2020, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Роман, ось інструкція як налаштувати, про те, що я говорив https://youtu.be/XvIHn0zvHic
Для кожного покупця буде своя ціна
Для співробітників налаштувати певну ціну
02.09.2020, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо такий функціонал не використовується часто, то, як на мене, простіше зробити так.
Після того, як співробітник зробив замовлення, просто йому в полі продажу ціни http://joxi.ru/YmElqxQCJE9ZBr вказати вручну ту вартість, яка дорівнює закупівельній ціні. При цьому не потрібно буде робити зайвих рухів і переналаштовувати для кожного свою ціну.
02.09.2020, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Можна зробити процедуру яка копіює вхідну ціну в ціну продажу і запускати цю процедуру за певних умов (клієнт = співробітник або при переході на якийсь етап "Для співробітника" або ще якісь умови) по суті можна зробити це при збереженні
03.09.2020, 00:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар