1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка у зобов'язаннях щодо процесу

Доброго дня!
У процесі https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/20120/edit/ різниця суми процесу та оплати не відповідають зобов'язанням, що відображаються
Звідки така сума зобов'язань?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я бачив таку, коли є невідповідність у замовленні і по складах.
Тобто можливо списано товару більше, ніж є в самому замовленні. Чи навпаки.
Чи можливо ви видаляли товар який був в замовленні і вже був списаний?
Загалом, раджу перевірити на відповідність список товарів у замовленні, та за складами.
01.09.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID
Клієнт писав/ла:
Я бачив таку, коли є невідповідність у замовленні і по складах.
Тобто можливо списано товару більше, ніж є в самому замовленні. Чи навпаки.
Чи можливо ви видаляли товар який був в замовленні і вже був списаний?
Загалом, раджу перевірити на відповідність список товарів у замовленні, та за складами.

1. Перш ніж писати сюди, я все перевірила.
2. Як з тим, що Ви написали пов'язані зобов'язання клієнта, якщо вони МЕНШЕ від різниці суми процесу та оплат? Можливо, варто уважніше читати питання?
01.09.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


2. Як з тим, що Ви написали пов'язані зобов'язання клієнта, якщо вони МЕНШЕ від різниці суми процесу та оплат? Можливо, варто уважніше читати питання?

Ну, як мінімум, є облік складських операцій у зобов'язаннях, який можна обмежити відповідними галочками в параметрах БП https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/workflow/16/parameters/
01.09.2021, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Можливо, варто уважніше читати питання?

Я лише написав, що у мене була така проблема і через що вона була. Можливо, варто уважніше читати відповіді?
01.09.2021, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

2. Як з тим, що Ви написали пов'язані зобов'язання клієнта, якщо вони МЕНШЕ від різниці суми процесу та оплат? Можливо, варто уважніше читати питання?

Ну, як мінімум, є облік складських операцій у зобов'язаннях, який можна обмежити відповідними галочками в параметрах БП https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/workflow/16/parameters/

Поясніть, будь ласка, що Ви мали на увазі? Де в параметрах БП настроюється облік складських операцій? Я нічого не знаходжу схожого Які установки потрібно застосовувати в цьому випадку?
01.09.2021, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Поясніть, будь ласка, що Ви мали на увазі? Де в параметрах БП настроюється облік складських операцій? Я ничего не знахожу схожого Які налаштування потрібно використовувати в цьому випадку?

Як мінімум там є галочки:
- Не зважати на складські операції при погашенні наших зобов'язань
- не враховувати складські операції при погашенні зобов'язань клієнта
02.09.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відповідь не вірна! Питання не вирішено!
06.11.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Відповідь не вірна! Питання не вирішено!

Коментар не інформативний.
Чим коректніше ви поставите своє питання (що саме вам не зрозуміло у моїй відповіді) - тим коректніше я на нього відповім.
08.11.2021, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Поясніть, будь ласка, що Ви мали на увазі? Де в параметрах БП настроюється облік складських операцій? Я ничего не знахожу схожого Які налаштування потрібно використовувати в цьому випадку?

Як мінімум там є галочки:
- Не зважати на складські операції при погашенні наших зобов'язань
- не враховувати складські операції при погашенні зобов'язань клієнта

Де ці галочки у параметрах БП?
16.02.2022, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар