1b.app
Скопійоване посилання -

Питання - Чи не підтягує джерело

Возникают сложности в работе системы?
Вы всегда можете создать топик на на форуме и партнеры-интегратор поможет в решении сложности! Создать топик
Отримуємо дзвінок. Відкривається спливаюче вікно, натискає звідти створити процес. Але джерело не підтягується. У чому може бути причина?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, не розумію на підставі яких налаштувань має автоматично вибирати джерело у вікні створення процесу. Підкажіть будь ласка де ви вказуєте що має бути саме це джерело?
27.05.2022, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Доброго дня, не розумію на підставі яких налаштувань має автоматично вибирати джерело у вікні створення процесу. Підкажіть будь ласка де ви вказуєте що має бути саме це джерело?

ну у нас включена телефонія Мої дзвінки, а як зв'язати її з "джерелом" я не знаю. Можете підказати?
29.05.2022, 12:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Вивести блок "Кнопка створити замовлення", вибрати там якесь додаток, записати в нього значення "Мої дзвінки". На першому етапі процесу поставити дію, що заповнить джерело в залежності від значення іншого поля.
2. Зробити доопрацювання, щоб під час створення завдання з певного блоку спливаючого вікна дзвінка проставлялося конкретне джерело. 1ч.
30.05.2022, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар