1b.app
Скопійоване посилання -

Дзвінки та аудіо діалогів від телефонії Київстар відображається через один раз

Доброго дня
Підключив номер послуги FMC через телефонію Київстар. Підключив і налаштував токен, і дуже дивно відображаються діалоги дзвінків, іноді вони відображаються іноді їх немає, частіше їх немає. Скріншоти кріплю. Як таке можливо, якщо деякі записи діалогів відображаються, значить інтеграція побудована правильно і токен прописаний правильно.
Якщо можна посилання на проект CRM, відправлю в особистість. Проект apelsin (dot) net
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Для імпорту подій з аудіозаписами необхідно використати дію "Завантажувати події з Київстар".
Може бути таке, що record_id запису у видачі немає або він не доступний - тут можемо розібрати якийсь приклад події максимально "свіжого"
16.08.2021, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Для імпорту подій з аудіозаписами необхідно використати дію "Завантажувати події з Київстар".

Свіжа подія якраз на скріншоті, там видно записи, які є, і розмови які відбулися на аудіо не підтягується.
16.08.2021, 19:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кушнір Олександр писав/ла:
Свіжа подія якраз на скріншоті, там видно записи, які є, і розмови які відбулися на аудіо не підтягується.

Надайте посилання на конкретну подію, яка за сьогодні і без запису - я перевірю видачу чи є там ідентифікатор аудіозапису і чи доступна вона
17.08.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

/admin/issue/addmail/?eventid=2591574

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Кушнір Олександр писав/ла:
Свіжа подія якраз на скріншоті, там видно записи, які є, і розмови які відбулися на аудіо не підтягується.

Надайте посилання на конкретну подію, яка за сьогодні і без запису - я перевірю видачу чи є там ідентифікатор аудіозапису і чи доступна вона
19.08.2021, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось приклад запиту на отримання дзвінків від Київстару за вчора. 00:00 (підставте після token= свій токен з інтеграції)
Власне там майже всі дзвінки не мають record_id - ідентифікатора запису. Якщо її немає – то й нічого сказати ми не можемо. А ось чому її немає – це питання до Київстару.
19.08.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зателефонували мені з підтримки Київстару, сказали що помилки у них немає. Але виникає помилка на боці боксу. Відповідь: 400, message='Bad Request'
26.08.2021, 21:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кушнір Олександр писав/ла:
Зателефонували мені з підтримки Київстару, сказали що помилки у них немає.

ніхто й не сумнівався

Кушнір Олександр писав/ла:
Але виникає помилка на боці боксу. Відповідь: 400, message='Bad Request'

я не спостерігаю, щоб у вказаному мною запиті виникала помилка - підставте токен у нього і самі в цьому переконаєтеся - вам видасть json-файл зі дзвінками
і ось у цьому файлі немає ідентифікаторів дзвінків - і це не помилка Onebox - ми не можемо завантажувати те, що нам не видає стороннішого за API
27.08.2021, 09:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Запросив дзвінок у київстар із підтримкою ще раз.
01.09.2021, 18:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Другий дзвінок не надійшов від КЦ. Менеджер із Київстар сказала, що у них проблеми немає.
Я завис із цією проблемою (
23.09.2021, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Менеджер із Київстар сказала, що у них проблеми немає.

На вашому скріншоті я не бачу жодної аргументації від «Київстару», що у них все ОК.
Якщо у них виникає помилка при взаємодії з нами - нехай нададуть логи/приклад запиту, яким виникає помилка.
Зі свого боку я надав приклад запиту, у якому мають бути ідентифікатори дзвінків для забору записів - але їх немає.
23.09.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар