1b.app
Скопійоване посилання -

Вивантаження замовлення з Opencart

Здрастуйте, таке питання щодо опенкарт, згідно з даною галкою , якщо в suborder_img є зображення, то його має вивантажити в коментарі до замовлення? Де знайти це поле, щоб туди прикріплювати зображення?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Таблиця префікс_ордер поле suborder_img. Там у опенкарті під котрий робили зберігався json такого різновиду:
[{"file_name":"path1","file_type":"image\/jpeg"}]
бокс бере Хост+image/data/suborder/+path1 і намагається таким шляхом скачати файлик і прикласти в коментарі до процесу
13.04.2021, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Chewbacca
Wookiee написав:
Добрий день. Таблиця префікс_ордер поле suborder_img. Там в опенкарті

А там це де? Ми в самому опенкарті не можемо знайти цього поля.
14.04.2021, 09:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене є сайт на опенкарт. І потрібно налаштувати дію, щоб завантажене клієнтом зображення на сайт передавалося мені в бокс. До кого я можу звернутися до цього питання?
14.04.2021, 09:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович написав:

Chewbacca
Wookiee написав:
Добрий день. Таблиця префікс_ордер поле suborder_img. Там в опенкарті

А там це де? Ми в самому опенкарті не можемо знайти цього поля.


Chewbacca
Wookiee написав:
Таблиця префікс_order поле suborder_img

Якщо у вказаній таблиці у вас поля немає – значить ми робили доопрацювання для кастомного опенкарта.

Богомаз Дмитро Володимирович написав:
У мене є сайт на опенкарт. І потрібно налаштувати дію, щоб завантажене клієнтом зображення на сайт передавалося мені в бокс. До кого я можу звернутися до цього питання?

Надішліть на електронну адресу d.bodyako@crm-onebox.com посилання на адмінку опенкарта+доступу, посилання на phpmyadmin опенкарта+доступу та посилання на процес, де є фотографія, яку потрібно передати в бокс - я оціню вартість доопрацювання. Після того як надішлете, напишіть будь ласка повідомлення в цій темі щоб я перевірив поштовик, спасибі.
16.04.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар