1b.app
Скопійоване посилання -

Не надходять замовлення з Rozetka

Добрий день. Перестали підтягуватись замовлення з Розетки. Виправте, будь ласка, проблему!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ймовірно, це пов'язано зі зміною URL API Rozetka
Нове API підтримується у версії MVP – можу запропонувати оновлення
10.02.2021, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. 3 тижні тому я створював тему щодо зміни URL API Rozetka: https://crm-onebox.com/ru/support/price-platforms-and-marketplaces/5949-integrat...
Як Ви бачите мені відповіли, що все вже зроблено.
Проблема з непідвантажуваністю замовлень виникла сьогодні 10.02.2021. Хоча URL API оновлено 01.02.2021.
Крім того, після виникнення цієї проблеми, з близько 10 замовлень з розетки, один все ж таки якимось чином "проскочив" у Box. Що підтверджує некоректність роботи Вашої системи та необхідність виправлення цієї проблеми.
Що таке версія MVP? І що Ви маєте на увазі під оновленням?
11.02.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Добрий день. 3 тижні тому я створював тему щодо зміни URL API Rozetka: /ua/support/price-platforms-and-marketplaces/5949-integrat...
Як Ви бачите мені відповіли, що все вже зроблено.

Всі зміни та доопрацювання робляться в останньому релізі під назвою MVP.
Я запропонував вам оновлення на нього – і відповідні зміни будуть і у вас.
Якщо ви не хочете оновлюватись - ми можемо доопрацювати зміни у вашу версію продукту за 1 годину доопрацювання.

Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Що підтверджує некоректність роботи Вашої системи та необхідність виправлення цієї проблеми.

Вашої системи не нашої. З моменту покупки продукту – він ваш згідно договору. Купували ви коробкову версію зі справною інтеграцією.

Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Що таке версія MVP? І що Ви маєте на увазі під оновленням?

https://crm-onebox.com/ru/version/
11.02.2021, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Всі зміни та доопрацювання робляться в останньому релізі під назвою MVP.
Я запропонував вам оновлення на нього – і відповідні зміни будуть і у вас.

Якщо Ви оновите версію до MVP - всі наші налаштування злетять?

Якщо ви не хочете оновлюватись - ми можемо доопрацювати зміни у вашу версію продукту за 1 годину доопрацювання.

Мені необхідно, щоб Ви свою інтеграцію з Розеткою доопрацювали, а не мою версію товару.
Там одне посилання поміняти. Про яку годину доопрацювань взагалі йдеться?!

Вашої системи не нашої. З моменту покупки продукту – він ваш згідно договору. Купували ви коробкову версію зі справною інтеграцією.

У Вашій коробковій версії нічого не працювало, тому доробляли те, що було обіцяно при покупці продукту. До того ж інтеграцією, крім Вашої команди, ніхто не займався. З чого раптом Ви вирішили зняти відповідальність за свій продукт?
11.02.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Якщо Ви оновите версію до MVP - всі наші налаштування злетять?

Ні. Зміниться інтерфейс, додадуться можливості. Я надав посилання – там вказані зміни.
У нас щодня оновлюються клієнти та все нормально.

Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Мені потрібно, щоб Ви свою інтеграцію з Розеткою доопрацювали, а не мою версію продукту.
Там одне посилання поміняти. Про яку годину доопрацювань взагалі йдеться?!

А на яких підставах ми повинні щось доробляти у вашій системі безкоштовно, коли зміни відбулися з боку стороннього сервісу?
Якби ви були на хмарному тарифі останньої версії, ми б його підтримували.

Гірман Денис Валерійович писав/ла:
У Вашій коробковій версії нічого не працювало, тому доробляли те, що було обіцяно при покупці продукту. До того ж інтеграцією, крім Вашої команди, ніхто не займався. З чого раптом Ви вирішили зняти відповідальність за свій продукт?

Ми не знімаємо з себе відповідальності, якщо це помилка в нашому продукті. Усі помилки з нашого боку ми виправляємо.
У поточній темі - сторонній сервіс вимкнув підтримку API, яке використовується у вашій версії продукту. Наскільки мені відомо – у нас немає перед вами зобов'язань безкоштовно підтримувати ваш OneBox у разі зміни сторонніх сервісів.
Але оскільки ми підтримуємо останню версію і там зміни внесені – ми йдемо на зустріч і пропонуємо безкоштовне оновлення.
Бажаєте щоб ми займалися підтримкою вашого OneBox надалі - оновлюйтесь на останню версію та переходьте на хмарний тариф.
11.02.2021, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ні. Зміниться інтерфейс, додадуться можливості. Я надав посилання – там вказані зміни.
У нас щодня оновлюються клієнти та все нормально.

Жодного посилання Ви не надали.
Ви даєте гарантію, що при оновленні до версії MVP інші наші процеси залишаться без змін і будуть працювати без збоїв?
11.02.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Жодного посилання Ви не надали.

я надавав вище таке посилання https://crm-onebox.com/ru/version/

Гірман Денис Валерійович писав/ла:
Ви даєте гарантію, що при оновленні до версії MVP інші наші процеси залишаться без змін і будуть працювати без збоїв?

Я не даватиму вам жодних гарантій, бо це різні версії – функціональність змінюється.
Вибір вже за вами – я надав вам кілька варіантів вирішення вашої проблеми.
11.02.2021, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я не даватиму вам жодних гарантій, бо це різні версії – функціональність змінюється.
Вибір вже за вами – я надав вам кілька варіантів вирішення вашої проблеми.

Не даючи жодних гарантій, Ви пропонуєте мені кота в мішку. Мене це не влаштовує.
Будь ласка, підкажіть контакти керівництва. Я обговорю це питання з ними.
11.02.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:

Я не даватиму вам жодних гарантій, бо це різні версії – функціональність змінюється.
Вибір вже за вами – я надав вам кілька варіантів вирішення вашої проблеми.

Не даючи жодних гарантій, Ви пропонуєте мені кота в мішку. Мене це не влаштовує.
Будь ласка, підкажіть контакти керівництва. Я обговорю це питання з ними.

Добрий день.
1. У договорі який ви підписували немає жодних гарантій щодо нових версій продукту, тому ми вам нічого не повинні гарантувати
2. Весь список змін є на цій сторінці https://crm-onebox.com/ru/release-onebox-mvp-2020/ , якщо у вас там є функції про які ви турбуєтеся що вони злетять або працюватимуть не так - переконлива прохання ознайомитись
3. Як показує практика, у 99% клієнтів після оновлення нічого не злітає.
Якщо наважитеся оновитись – створіть новий тикет вас безкоштовно оновлять.
Успіхів!
11.02.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. У договорі який ви підписували немає жодних гарантій щодо нових версій продукту, тому ми вам нічого не повинні гарантувати

Також у договорі немає жодного слова про те, що Ви будь-коли можете припинити підтримку старих версій.

2. Весь список змін є на цій сторінці /ua/release-onebox-mvp-2020/ , якщо у вас там є функції про які ви турбуєтеся, що вони злетять або будуть працювати не так - переконливе прохання ознайомитися

Я ознайомився. Є функції, про які я турбуюся, що вони злетять. Що робимо далі?

3. Як показує практика, у 99% клієнтів після оновлення нічого не злітає.

Якщо я потраплю до того "щасливого" 1% і у мене після оновлення щось перестане працювати, Ви зобов'язуєтесь повернути працездатність системи на той рівень, який є зараз?
Я не прошу від Вас нічого більшого чи нового. Мені потрібно, щоб усе працювало, як до сьогодні (включаючи інтеграцію з Розеткою).
11.02.2021, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Якщо я потраплю до того "щасливого" 1% і у мене після оновлення щось перестане працювати, Ви зобов'язуєтесь повернути працездатність системи на той рівень, який є зараз?
Я не прошу від Вас нічого більшого чи нового. Мені потрібно, щоб усе працювало, як до сьогодні (включаючи інтеграцію з Розеткою).

все, що буде працювати не коректно (баги), ми виправимо через даний форум.

Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Також у договорі немає жодного слова про те, що Ви будь-коли можете припинити підтримку старих версій.

ми і не відмовляємося від цього, просто ця версія вже не оновлюється і нового API там не буде.
11.02.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо мене щось не влаштує в новій версії MVP, Ви зможете відкотити мене до поточної версії?
11.02.2021, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Якщо мене щось не влаштує в новій версії MVP, Ви зможете відкотити мене до поточної версії?

так якщо ви зробите бекап.
або ми можемо зробити бекап через нашого системного адміністратора 1ч
11.02.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання не закрите. Тиждень тому замовлення почали підтягуватися самі собою. Все працювало добре без будь-яких доробок. Напевно, "диво" якесь сталося.
Потім знову перестали підтягуватись. Ви, звичайно, скажете, що це не Ваш баг.
22.02.2021, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Питання не закрите. Тиждень тому замовлення почали підтягуватися самі собою. Все працювало добре без будь-яких доробок. Напевно, "диво" якесь сталося.
Потім знову перестали підтягуватись. Ви, звичайно, скажете, що це не Ваш баг.

???
Денис я дав вам рішення вище, у чому проблема його застосувати?
22.02.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема в тому, що Ви пропонуєте або сплатити годину роботи за дію ctrl+c, ctrl+v (скопіювати та вставити нове посилання); або перейти на версію MVP, не даючи жодних гарантій щодо працездатності системи після оновлення. Тобто. Велика можливість, що після оновлення все "посипеться" і ви скажете, що потрібно 20 годин доопрацювання, щоб все відремонтувати.
Ви змушуєте мене, як клієнта, вибирати з двох лих менше, при цьому навмисне не надаєте вже готове рішення (нове посилання). Тиждень усе працювало без будь-яких дій із мого боку, потім перестало. Тобто. Ви явно внесли зміни (можливо для когось із клієнтів), а потім приховали їх.
23.02.2021, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Проблема в тому, що Ви пропонуєте або сплатити годину роботи за дію ctrl+c, ctrl+v (скопіювати та вставити нове посилання); або перейти на версію MVP, не даючи жодних гарантій щодо працездатності системи після оновлення. Тобто. Велика можливість, що після оновлення все "посипеться" і ви скажете, що потрібно 20 годин доопрацювання, щоб все відремонтувати.
Ви змушуєте мене, як клієнта, вибирати з двох лих менше, при цьому навмисне не надаєте вже готове рішення (нове посилання). Тиждень усе працювало без будь-яких дій із мого боку, потім перестало. Тобто. Ви явно внесли зміни (можливо для когось із клієнтів), а потім приховали їх.

1. Я вас не змушую ніде платити, ви самі придумали собі таку мульку і тепер нею оперуєте
2. Хто вам сказав, що потрібно 20год, щоб усе полагодити? звідки ці цифри я не розумію
23.02.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. Я вас не змушую ніде платити, ви самі придумали собі таку мульку і тепер нею оперуєте

Слова Вашого колеги: Якщо ви не хочете оновлюватись - ми можемо доопрацювати зміни у вашу версію продукту за 1 годину доопрацювання.
Чи це означає безплатно?

2. Хто вам сказав, що потрібно 20год, щоб усе полагодити? звідки ці цифри я не розумію

Це перебільшено. Сенс у тому, що Ви не даєте жодних гарантій, що після оновлення не потрібні платні доопрацювання.
24.02.2021, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Слова Вашого колеги: Якщо ви не бажаєте оновлюватися - ми можемо доопрацювати зміни у вашу версію продукту за 1 годину доопрацювання.
Чи це означає безплатно?

немає на даний момент зміни вашої версії вже не можливі

Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Це перебільшено. Сенс у тому, що Ви не даєте жодних гарантій, що після оновлення не потрібні платні доопрацювання.

звідки мені знати, які вам доробки потрібні? - А раптом ви скажіть "Ось мені не подобатися що тут зробили жовтим кольором - адже виправляйте ви давав гарантії".
Денис давайте закінчимо наш діалог, я вам давав вище статистику щодо оновлення нічого страшного в цьому ні ми просто витрачаємо час один одного
24.02.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

До чого тут колір? Я вам чітко позначив вище, які гарантії нам потрібні:
"Ви даєте гарантію, що при оновленні до версії MVP інші наші процеси залишаться без змін і будуть працювати без збоїв?"
Йдеться виключно про збереження наявного функціоналу.
24.02.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
До чого тут колір? Я вам чітко позначив вище, які гарантії нам потрібні:
"Ви даєте гарантію, що при оновленні до версії MVP інші наші процеси залишаться без змін і будуть працювати без збоїв?"
Йдеться виключно про збереження наявного функціоналу.

я давав вам посилання, що змінилося в MVP
якщо там немає того, що вам важливо, то в чому проблема?
24.02.2021, 14:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Зробили бекап. Будь ласка, оновіть бокс до версії MVP.
Подивимося, що з цього вийде.
Скільки часу це може забрати?
02.03.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гірман Денис Валерійович
Клієнт писав/ла:
Добрий день. Зробили бекап. Будь ласка, оновіть бокс до версії MVP.
Подивимося, що з цього вийде.
Скільки часу це може забрати?

для початку оновіть версію php до 7.4 на сервері
02.03.2021, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru




Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар