1b.app
Скопійоване посилання -

Перенесення товарів та описи на добре

Добридень! Підкажіть будь ласка, чи можна зробити налаштування інтеграції з добре, щоб опис передався тільки коли товар заливається вперше, а надалі не оновлювався?
І ще питання з приводу експорту на добре. Категорія Автомобільні Емблеми / Значки / Логотипи не перелилася на добре. Хоча там категорії відповідають. У чому може бути причина?
Наш бокс https://shopforcars.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&category...
Підкатегорія на добре, порожня https://prnt.sc/w3tovq .
Ці товари ми імпортуємо з промо, вони всі у нас там у підкатегоріях, а боксі-частина у підкатегоріях, частина у загальній категорії https://shopforcars.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&category... . Як бути, щоб все стало на свої місця? Видалити всю групу і вона заллється наново з прома?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Вікторія написав:
Добридень! Підкажіть будь ласка, чи можна зробити налаштування інтеграції з добре, щоб опис передався тільки коли товар заливається вперше, а надалі не оновлювався?

Добрий день. Так, це можливо і займе у нас одну годину. Так як ви є користувачем платного тарифу на хмару - ми можемо інвестувати в дане доопрацювання.

Вікторія написав:
Наш бокс https://shopforcars.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&category...
Підкатегорія на добре, порожня https://prnt.sc/w3tovq .
Ці товари ми імпортуємо з промо, вони усі там у підкатегоріях, а боксі-частина в підкатегоріях, частина в загальній категорії https://shopforcars.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&category... Як бути, щоб усе стало на свої місця? Видалити всю групу і вона заллється наново з прома?

зараз за посиланням https://shopforcars.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&category... я не бачу взагалі продуктів
уточніть, чи актуальне це питання - якщо так, надайте посилання на приклади продуктів
17.12.2020, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

скільки буде коштувати 1 годину?
18.12.2020, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вікторія написав:
скільки буде коштувати 1 годину?

Ціна вказана на сайті https://crm-onebox.com/ru/prices/#improvements
Але зверніть увагу, що я вказав - ми можемо інвестувати 1 годину (за наш рахунок), оскільки ви є користувачем хмарного тарифу.
18.12.2020, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здорово! Що нам потрібно для цього зробити?
18.12.2020, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вікторія написав:
Здорово! Що нам потрібно для цього зробити?

Вказати, що це необхідно доопрацювати.
18.12.2020, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Нам потрібно щоб опис у картці товару залилося на добре тільки при першому завантаженні і надалі не оновлювалося.
18.12.2020, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вікторія написав:
Нам потрібно щоб опис у картці товару залилося на добре тільки при першому завантаженні і надалі не оновлювалося.

Ми інвестуємо у це.
Про результат повідомимо додатково.
21.12.2020, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додали налаштування "Не оновлювати опис товару (передається лише при першому розвантаженні)." у дію експорту.
Якщо продукт вже був вивантажений на Хорошоп - опис не передається (головне, щоб Хорошоп приймав до оновлення продукт без опису).
24.12.2020, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Після цього оновлення
стерлись всі описи у Хорошопі.
Тепер на будь-якому товарі
на обох мовах текст "UAH"
Що робити? У чому справа?
https://crm.dobavki.ua/
24.12.2020, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Taras написав:
Що робити? У чому справа?

Ну ось власне це і було попередження, що не зрозуміло як це працює на стороні Хорошоп.
Очевидно, Хорошоп вимагає обов'язкової передачі параметрів з описом. Отже доопрацювання немає сенсу, її потрібно прибрати і щоб описи передавалися постійно.
24.12.2020, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так Ви не розумієте!!
Я нічого не міняв у налаштуваннях і ГАЛОЧКУ я не ставив ту яку Ви! доробили.
Тобто у мене нічого не змінилося!
Я не міняв нічого, а описи стерлися
Що робити?
24.12.2020, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Так Ви не розумієте!!
Я нічого не міняв у налаштуваннях і ГАЛОЧКУ я не ставив ту яку Ви! доробили.
Тобто у мене нічого не змінилося!
Я не міняв нічого, а описи стерлися
Що робити?

Так Ви не розумієте!!
Я нічого не міняв у налаштуваннях і ГАЛОЧКУ я не ставив ту яку Ви! доробили.
Тобто у мене нічого не змінилося!
Я не міняв нічого, а описи стерлися
Що робити?
24.12.2020, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Taras написав:
Так Ви не розумієте!!
Я нічого не міняв у налаштуваннях і ГАЛОЧКУ я не ставив ту яку Ви! доробили.
Тобто у мене нічого не змінилося!
Я не міняв нічого, а описи стерлися
Що робити?

У вас передаються описи на Хорошоп, я подивився.
Перевірте.
24.12.2020, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я включала галочку і у нас все нормально, старі товари не пошкодили опис. Будь ласка, поверніть цю функцію
24.12.2020, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вікторія написав:
Я включала галочку і у нас все нормально, старі товари не пошкодили опис. Будь ласка, поверніть цю функцію

Я бачу, проблеми з нашого боку бути не повинно, якщо галочку НЕ ставити. Налаштування доступне.
Але все-таки на стороні документації не вказано, що опціональний параметр - я рекомендую у Хорошопа уточнити, чи можна не передавати опис.

Taras написав:
Тепер на будь-якому товарі
на обох мовах в описі текст "UAH"

Чи не знаходите дивним те, що є різниця між "не передавати опис" і "виводити UAH"?
Можливо, у вас якийсь збій на стороні Хорошоп? Перевірте, як дані заповнені в адмінці Хорошопа
24.12.2020, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Вікторія написав:
Я включала галочку і у нас все нормально, старі товари не пошкодили опис. Будь ласка, поверніть цю функцію

Я бачу, проблеми з нашого боку бути не повинно, якщо галочку НЕ ставити. Налаштування доступне.
Але все-таки на стороні документації не вказано, що опціональний параметр - я рекомендую у Хорошопа уточнити, чи можна не передавати опис.

Taras написав:
Тепер на будь-якому товарі
на обох мовах в описі текст "UAH"

Чи не знаходите дивним те, що є різниця між "не передавати опис" і "виводити UAH"?
Можливо, у вас якийсь збій на стороні Хорошоп? Перевірте, як дані заповнені в адмінці Хорошопа

Так це може і дивно, але ми вже 7 місяців нічого не міняли і все працювало без проблем.
А сьогодні все поламалося?
Ніхто ні чого не міняв
Як Ви перевірили що Описи передаються? У логах цього не видно.
24.12.2020, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Можливо, у вас якийсь збій на стороні Хорошоп? Перевірте, як дані заповнені в адмінці Хорошопа

А що там може бути наповнене?
На стороні Хорошопу ми дані ніякі не заповнюємо
Тільки з БОКСУ передаємо
24.12.2020, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Taras написав:
Як Ви перевірили що Описи передаються? У логах цього не видно.

я можу дивитися що дії передають на нашому боці
якщо навіть був якийсь збій – поступово зараз передадуть усі описи знову з OneBox, потрібно почекати через ліміти Хорошопа
24.12.2020, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас від таких налаштувань по передачі Опису

Ніхто нічого не міняв.
То Ви не знаходите дивним, що саме сьогодні все поламалося? І власне тільки описи поламалися (якраз ті, що правили)
Галочка (яку Доробили) не була включена, взагалі в автоматизацію ніхто не лазив
24.12.2020, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Taras написав:
То Ви не знаходите дивним, що саме сьогодні все поламалося? І власне тільки описи поламалися (якраз ті, що правили)
Галочка (яку Доробили) не була включена, взагалі в автоматизацію ніхто не лазив

Я не заперечую, що, можливо, міг статися якийсь конфлікт при передачі.
Але зараз я його не спостерігаю, описи передаються коректно і надалі передаватимуться коректно.
24.12.2020, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Taras написав:
То Ви не знаходите дивним, що саме сьогодні все поламалося? І власне тільки описи поламалися (якраз ті, що правили)
Галочка (яку Доробили) не була включена, взагалі в автоматизацію ніхто не лазив

Я не заперечую, що, можливо, міг статися якийсь конфлікт при передачі.
Але зараз я його не спостерігаю, описи передаються коректно і надалі передаватимуться коректно.

Тут важливо розуміти, що пішло не так
У нас 40 тис товарів
як тепер перевірити, що передалося і відновилося так як треба
а що ні?
Ви можете перевірити на своїй стороні, чи ми вже використали ліміт за запитами про які кажете?
24.12.2020, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Taras написав:
Ви можете перевірити на своїй стороні, чи ми вже використали ліміт за запитами про які кажете?

На момент мого попереднього повідомлення – так, використовували.
Зараз цієї години як запуститься дія - передаватиме далі товари доки не вичерпає годинний ліміт
24.12.2020, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар