1b.app
Скопійоване посилання -

Операційні витрати

Дайте можливість в додатку "Платежі та каси" вносити свої операційні витарти без прив'язки до клієнта.

Відповіді:

Добридень. Платіж не можна проводити нікуди. Якщо у Вас немає конкретного контрагента, якому проводите оплату або він не важливий у даному випадку, створіть контакт "операційні витрати" та проводите платежі на нього.
19.07.2024, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кохановський Дмитро Володимирович писал/а:
вносити свої операційні витарти без прив'язки до клієнта.

Фактично ж вони комусь платяться (не можна заплатити внікуди) - то якщо не хочете вказувати конкретні контакти - зробіть як порекомендували вище.
23.07.2024, 15:06

Кохановський Дмитро Володимирович
Euronext
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
А до чого тут клієнт. Я ж податку не плачу клієнтові. Навіщо мені щоразу вказувати Операційні витрати якщо я їх просто розношу в категорію Операційні витрати які прив'язані до платіжного акаунту Операційні витрати. Так мені ще треба створити "клієнта" Операційні витрати та кожного разу до нього прив'язувати. Масло масленное если честно. Так сложно было предусмотреть возможность не привязывать ни к какому клиенту, потому что в этом нет смысла в моем конкретном случае? Только лишние движения делать. Зачем?
23.07.2024, 15:33


Кохановський Дмитро Володимирович написав:
Так складно було передбачити можливість не прив'язувати до жодного клієнта, тому що в цьому немає сенсу в моєму конкретному випадку?

Правильно, Ваш конкретний випадок було дуже складно передбачити. Так як він конкретно Ваш, він унікальний у своєму роді. Платежі робить хтось (Ви) комусь (іншому користувачеві/компанії), ми не передбачали варіант коли платіж робиться в нікуди.
23.07.2024, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кохановський Дмитро Володимирович писал/а:
Я ж податку не плачу клієнтові.

Ви ж не платите "внікуди" податок?
Ви платите його конкретному контрагенту - в данному випадку конкретному відділу податкової.
Клієнт має бути завжди і він потрібен для подальшого аналізу. А вже заведете ви його правильно, чи будете всі подібні платежі проводити на "технічного" контакта - це вже ваше діло.
23.07.2024, 15:43

Кохановський Дмитро Володимирович
Euronext
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Тобто я в клієнти повинен додати свою податкову адміністрацію куди сплачую податки. Бо ви вирішили що це потрібно для вашого якогось аналізу. Ви вважаєте це норм?
23.07.2024, 15:55


Кохановський Дмитро Володимирович писал/а:
Ви вважаєте це норм?

так, вказувати контрагента якому відправлено / від якого отримано платіж для корректної фіксаціх та подальшого аналізу - це правильно
23.07.2024, 15:56


Кохановський Дмитро Володимирович писал/а:
Тобто я в клієнти повинен додати свою податкову адміністрацію куди сплачую податки. Бо ви вирішили що це потрібно для вашого якогось аналізу. Ви вважаєте це норм?

А навіщо ви тоді взагалі заводите такі платежі, якщо вони вам не потрібні для статистики/аналізу в системі?
23.07.2024, 15:57

Кохановський Дмитро Володимирович
Euronext
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
А чого ви вирішили що я буду робити аналіз по клієнтам? Для цього в мене є категорії та платіжні акаунти. А от вносити свою податкову службу або "операційні витрати" до моїх клієнтів в мене рука не підіймається. Бо клієнт це той хто отримує товар або послугу від мене а не навпаки. І навіщо ставити обов'язкову прив'язку платежів до клієнта я не розумію. Назовіть хоча б контрагент, але ж не клієнт. А взагалі виділіть акаунт операційні витрати та дайте там можливість прив'язувати за замовчуванням до якогось контрагента якщо ваша система по іншому не працює. Це вирішить питання. Хоча й досі не зрозуміло навіщо треба було робити обов'язкову прив'язку до певного клієнта без можливості прибрати це.
23.07.2024, 16:06

Немає проблем. Робимо глобальне налаштування, яке дозволяє проводити платежі без контрагента. Займе 4г. Виставити рахунок?
23.07.2024, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Кохановський Дмитро Володимирович
Euronext
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Та ні, дорого. Ви спочатку робите дурню, а потім просите 4 г. щоб прибрати це
23.07.2024, 16:14

На тому й закінчимо. Гарного дня!
23.07.2024, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар