1b.app
Скопійоване посилання -

Список запитань та відповідей на тему «Список змін 2018 OneBox Revolution»

Категорії
Категорія
0 відповідей
2015113037 - Додано суму оплати замовлення в особистому кабінеті
У блоці інтерфейсу Online-оплата процесу доопрацьовано налаштування "Взяти суму для оплати з додаткового поля процесу"
0 відповідей
2015107410 - Доопрацьовано спосіб відображення “Мої процеси лійкою (стиль pipe)
Для способу відображення процесів “Мої процеси лійкою (стиль pipe)” додано налаштування, яке дозволяє: - вибирати, які статуси необхідно відображат...
0 відповідей
2015110388 - Доопрацьовано автозаповнення полів під час оформлення замовлення в ЛК
При оформленні замовлення в ЛК, поля ПІБ та телефон заповнюються автоматично. Доопрацьовано галочку в налаштування блоку "Вимкнути автоматичне...
0 відповідей
2015098164 - Автоматична дія “Імпорт продуктів XLS/XLSX”
Допрацьовано нову автоматичну дію щогодини “Імпорт товарів XLS/XLSX”. Щогодини дію забирає файл із зазначеного джерела. Після визначення стовпчиків...
0 відповідей
2015107409 - Доопрацьовано дію "Змінити відповідального"
У дії “Змінити відповідального” доопрацьовано, щоб у разі вибору додаткового поля з типом список, що випадає, вибір значення теж був як список, що ...
0 відповідей
2015110084 - Доопрацювання дії "Імпорт даних із Google таблиць (Google Spreadsheet)"
Для дії "Імпорт даних з Google таблиць (Google Spreadsheet)" допрацьовано поле "дата виконати до"
0 відповідей
2015094033 -Додано можливість оплати частинами/ПриватБанк
В інтеграції з ПриватБанком доопрацьовано можливість проводити оплату замовлення частинами. Для цього необхідно: - підключити програму в OneBox mar...
0 відповідей
2015102824 - Доопрацювання звіту “Потреби складу”
Для звіту “Потреби складу” доопрацьовано автоматичне сортування товарів за фільтром продукту в алфавітному порядку
0 відповідей
2015103192 - Автоматична дія “Записати тривалість поточного дзвінка у додаткове поле процесу, створеного на основі цього дзвінка”
Допрацьовано автоматичну дію раз на хвилину “Записати тривалість поточного дзвінка у додаткове поле процесу, створеного на основі цього дзвінка”, я...
0 відповідей
2015107421 - Доопрацювання sitemap
У SEO налаштуваннях додана галочка "Не додавати в sitemap продукти прихованих брендів"