1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка у роботі бізнес процесу

Спостерігаємо такий збій уже не вперше. Спершу я думала, що це глюк, але зараз схоже на системну помилку. Допоможіть розібратися у питанні.
Суть у чому - ніхто не вносив зміни на замовлення, але замовлення саме змінилося на статус. І змінив позиції у складанні, хоча в замовленні все залишилося правильно. Ці позиції збігаються з позиціями збирання 20802 (Замовлення 20801). У тій збірці все вірно, і в ній вносили зміни і зараз збірка на замовлення 20762 має такі ж позиції як збірка на замовлення 20801.
збірка з помилкою- https://nutfarine.crm-onebox.com/admin/customorder/sborka/20763/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У вас є історія змін процесу https://nutfarine.crm-onebox.com/admin/customorder/sborka/20763/history/?systemc... =&filtercdatefrom=&filtercdateto=
Там чітко видно, що статус змінював користувач через інтерфейс управління процесом/чат. Можливо у вас налаштовані якісь дії/процедури при редагуванні процес, але судячи з часу змін - це було ручне перемикання статусу та видалення позицій із процесу.
18.05.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Позиції вручну немає можливості видаляти, так само як і додавати в складання
18.05.2021, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну тоді вкажіть будь ласка на події, при яких це відбувається коли цього не роблять.
Бо я зараз бачу, що це наслідки налаштування ваших БП та дій ваших співробітників.
19.05.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У тому й річ, що з цим замовленням не робили жодних дій. Він просто самостійно впав на статус Внести зміни та вніс зміни як я розумію відповідно до замовлення 20801
20.05.2021, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У тому й річ, що з цим замовленням не робили жодних дій.

На вашу думку та історія сама додалася від імені конкретного користувача?

Він просто самостійно впав на статус Внести зміни та вніс зміни як я розумію відповідно до замовлення 20801

Нічого не буває просто так. Я припускаю, що можливо у вас десь у батьківському/дочірньому процесі може бути зміна статусу цього процесу налаштована у процедурах/автоматизаціях? Перевіряли це?
21.05.2021, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар