1b.app
Скопійоване посилання -

Записати джерело (канал) дзвінка як джерело процесу

В автоматизації створив процес: "Виявлено невідомий номер". У ньому встановив прапор "Записати джерело (канал) дзвінка як джерело процесу".
І мені цей процес наробив купу незрозумілих каналів із Бінотел. Тепер їх треба видаляти вручну.
Запитання:
1. Чому в якості каналу не встановлюється внутрішній номер або номер телефону, який прийняв дзвінок?
2. Чому така маса каналів створена?
3. Очистіть всі додані безглузді канали після номера #58 і до кінця.
4. Налагодьте роботу цієї опції так щоб вона відпрацьовувала правильно. За внутрішнім номером бинотель або за номером, що прийняв дзвінок.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Хльосткін Дмитро писав/ла:
1. Чому в якості каналу не встановлюється внутрішній номер або номер телефону, який прийняв дзвінок?

тому що канал - це унікальний ідентифікатор дзвінка, у бинотелу він такий

Хльосткін Дмитро писав/ла:
2. Чому така маса каналів створена?

тому що у кожного дзвінка своє унікальне значення каналу дзвінка

Хльосткін Дмитро писав/ла:
3. Очистіть всі додані безглузді канали після номера #58 і до кінця.

Подібні послуги є безкоштовними тільки для користувачів платних хмарних тарифів.
Якщо у вас є персональна технічна підтримка - можете звернутися до них, або ж я можу очистити дані вартості 1 години доопрацювання.

Хльосткін Дмитро писав/ла:
4. Налагодьте роботу цієї опції так щоб вона відпрацьовувала правильно. За внутрішнім номером бинотель або за номером, що прийняв дзвінок.

Те, що функція не працює так, як вам потрібно - не означає, що вона працює не правильно.
Якщо вам потрібна доопрацювання - складіть технічне завдання і вам її оцінять, або ж підкажуть як налаштувати.
14.05.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар