1b.app
Скопійоване посилання -

Оптимізація роботи дій на етапах БП

https://box.sheriff.com.ua/ - на одному з боксів клієнта
є проблема з перемиканням статусів
є приклад такого процесу і в ньому можна побачити цю проблему.
Коротко проблема така що при перемиканні статусу - йде просто зависання процесу, кнопки внизу стають неактивними і користувач просто чекає перемикання.
Прошу включиться розробникам у пошуку джерела цієї проблеми та вирішити її. Така проблема зараз зустрічається не на одному проекті (раніше на даному форумі також були пости з такою проблемою).
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Привіт етап може довго перемикати через велику кількість поставлених на наступних етапах дій (у вас їх більше 50 штук). Щоб з'ясувати, яка конкретно дія довго працює, ви можете по черзі відключати їх або оплатити 2год доопрацювання, щоб це з'ясував програміст.
28.09.2020, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не впевнений, що пошук помилки роботи дій клієнт має платити.
Щодо відключення дій по-чергово, на жаль, я не можу це зробити, оскільки це Бойовий БП в якому працюють уже мінімум 2 роки. І порушувати роботу близько 300 працівників я не можу.
28.09.2020, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
Співробітник писав/ла:
Не впевнений, що за пошук помилки роботи дій клієнт повинен платити. Щодо відключення дій по черзі, на жаль, я не можу це зробити, оскільки це Бойовий БП в якому працюють уже мінімум 2 роки. І порушувати роботу близько 300 працівників я не можу.

PS ніхто і не просив робити це в тому ж БП, ти міг просто скопіювати БП і зробити новий тестовий – на якому все й перевірити
28.09.2020, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар