1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювати змінну

Відповіді:



Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
1 година

Чи можна використовувати інвестиції?
26.11.2021, 18:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Чи можна використовувати інвестиції?

Наскільки мені відомо - інвестування відбувається лише у продукт OneBox OS.
30.11.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
Чи можна використовувати інвестиції?

Наскільки мені відомо - інвестування відбувається лише у продукт OneBox OS.

В нас хмарний тариф. Я хочу виконати доопрацювання за рахунок інвестицій для клієнтів хмари.
30.11.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
В нас хмарний тариф. Я хочу виконати доопрацювання за рахунок інвестицій для клієнтів хмари.

Добридень! - Інвестиція для клієнтів хмари можлива за наявності OS версії - у Вас green-mvp.
Для отримання вказаних інвестицій Вам потрібно мати проект на OS версії.
30.11.2021, 14:58
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
В нас хмарний тариф. Я хочу виконати доопрацювання за рахунок інвестицій для клієнтів хмари.

Добридень! - Інвестиція для клієнтів хмари можлива за наявності OS версії - у Вас green-mvp.
Для отримання вказаних інвестицій Вам потрібно мати проект на OS версії.

Я вже давно просила Дениса Матюшка з'ясовувати деякі моменти тестового режиму ОЗ та подальшого переходу на нього. Але відповіді немає й досі. А просто взяти та перестрибнути ми не можемо. У нас складна інтеграція з 1С та «покласти» роботу відділу продажів ми не готові через збої в обміні.
У той же час ми нам потрібні доопрацювання, які працюватимуть і на OS. І відмовляти мені тільки тому, що я не кидаюся у вир із головою, але при цьому оплачую 10 ліцензій - це дивно, щонайменше.
30.11.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Я вже давно просила Дениса Матюшка з'ясовувати деякі моменти тестового режиму ОЗ та подальшого переходу на нього. Але відповіді немає й досі. А просто взяти та перестрибнути ми не можемо. У нас складна інтеграція з 1С та «покласти» роботу відділу продажів ми не готові через збої в обміні.
У той же час ми нам потрібні доопрацювання, які працюватимуть і на OS. І відмовляти мені тільки тому, що я не кидаюся у вир із головою, але при цьому оплачую 10 ліцензій - це дивно, щонайменше.

Я в індивідуальному порядку повідомив про ситуацію керівництво компанії інтегратора де працює Денис.
З Вами повинні зв'язатися для вирішення ситуації, що склалася.
30.11.2021, 15:34
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Я вже давно просила Дениса Матюшка з'ясовувати деякі моменти тестового режиму ОЗ та подальшого переходу на нього. Але відповіді немає й досі. А просто взяти та перестрибнути ми не можемо. У нас складна інтеграція з 1С та «покласти» роботу відділу продажів ми не готові через збої в обміні.
У той же час ми нам потрібні доопрацювання, які працюватимуть і на OS. І відмовляти мені тільки тому, що я не кидаюся у вир із головою, але при цьому оплачую 10 ліцензій - це дивно, щонайменше.
Тамара, питанням оновлення клієнтів які знаходяться на хмарі займаються окремі люди, я не приймаю рішення про те, кого оновлювати, а кого ні. Ви можете взяти безкоштовну версію OneBox і протестувати той функціонал, які є і прийняти рішення про оновлення системи. Оновлення для Вас безкоштовне, будь-якої миті можете перейти
30.11.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Матюшко Денис
OneBox CORP
OneBox, Sales Manager написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
Я вже давно просила Дениса Матюшка з'ясовувати деякі моменти тестового режиму ОЗ та подальшого переходу на нього. Але відповіді немає й досі. А просто взяти та перестрибнути ми не можемо. У нас складна інтеграція з 1С та «покласти» роботу відділу продажів ми не готові через збої в обміні.
У той же час ми нам потрібні доопрацювання, які працюватимуть і на OS. І відмовляти мені тільки тому, що я не кидаюся у вир із головою, але при цьому оплачую 10 ліцензій - це дивно, щонайменше.
Тамара, питанням оновлення клієнтів які знаходяться на хмарі займаються окремі люди, я не приймаю рішення про те, кого оновлювати, а кого ні. Ви можете взяти безкоштовну версію OneBox і протестувати той функціонал, які є і прийняти рішення про оновлення системи. Оновлення для Вас безкоштовне, будь-якої миті можете перейти

Я не можу самостійно перенести туди наші актуальні дані. А ми з Вами говорили про це.
Ви говорили, що дізнаєтесь скільки може коштувати перенесення і чи зможемо ми працювати в тестовій базі після закінчення тестового періоду, якщо у нас все спрацює як треба.
Мені потрібний тестовий період на робочій базі, інакше ми не зможемо перевірити інтеграцію з 1С.
30.11.2021, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Лосик Лилия Владимировна
Администратор проектов
Тамара, з Вами зв'яжеться Стасюк Юлія щодо оновлення.
01.12.2021, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
В нас хмарний тариф. Я хочу виконати доопрацювання за рахунок інвестицій для клієнтів хмари.

Добридень! - Інвестиція для клієнтів хмари можлива за наявності OS версії - у Вас green-mvp.
Для отримання вказаних інвестицій Вам потрібно мати проект на OS версії.

Доброго дня!
Чи можете виставити рахунок?
23.12.2021, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Доброго дня!
Чи можете виставити рахунок?

Організую
24.12.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня!
Рахунок учора сплатили. Чекаємо на доопрацювання.
29.12.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Чекаємо на доопрацювання.

Готово.
29.12.2021, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
Чекаємо на доопрацювання.

Готово.

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/24522/edit/
Списання є
Копіюю на процедурі:
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/workflow/16/procedure/74/?status=2
Поле не заповнюється
29.12.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відбулося невелике непорозуміння. Перевірте зараз.
29.12.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар