1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Поправити дію « Знайти та перемістити платіж у процесі на інший рахунок/категорію»

Є дія на етапах "Знайти та перемістити платіж у процесі на інший рахунок/категорію". У ньому є налаштування.
Зараз воно працює лише за 2-х умов:
1) Коли заповненого "Шукати платежі на рахунках"
2) Коли заповненого "Шукати платежі на рахунках" та "Шукати платежі, де додаткова стать..." (у цьому випадку саме "і", а не "або").
Можете поправити, щоб воно ще працювало за умови "АБО", тобто: коли я можу вибрати тільки "Шукати платежі, де додаткова підлога..."?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це зроблено спеціально, щоб обмежити кількість можливих "випадково" переміщених платежів.
У чому складність вибрати потрібну кількість рахунків? Хоча б це буде свідоме налаштування.
22.10.2021, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Це зроблено спеціально, щоб обмежити кількість можливих "випадково" переміщених платежів.
У чому складність вибрати потрібну кількість рахунків? Хоча б це буде свідоме налаштування.

Тиндик Максим Вадимович
Складність у тому, що я маю близько 70 категорій та 7 платіжних акаунтів і через це мені для кожного платіжного акаунту потрібно додати 70 категорій. Приклад нижче:
Перший платіжний обліковий запис - поставити 70 категорій;
Другий платіжний обліковий запис - поставити 70 категорій;
Третій платіжний обліковий запис - поставити 70 категорій;
.... і так далі.
А у варіанті який я написав, можна НЕ прив'язуватися до облікового запису, а просто поставити 70 дій тільки для категорій.
03.11.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додав варіанти "Всі рахунки" / "Всі категорії" у селектори.
03.11.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Додав варіанти "Всі рахунки" / "Всі категорії" у селектори.

Чудово! Дякую!
03.11.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар