1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема з доопрацюванням фільтрація клієнтів на наявності/відсутності БП у Холдингу

Раніше робили доопрацювання за завданням https://crm-onebox.com/ru/support/contacts/9815-otsenit-filtratsiyu-klientov-na-...
є проблеми з великим навантаженням на сервер
Дублюю останні питання
Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
"Можна зробити такий варіант - перед тим як накладати фільтр перевірити кількість контактів, які відфільтровані до цього фільтра - і наприклад якщо вкажете 100 - то накладатимемо тільки якщо їх менше/рівно. Підходить такий варіант?"
якщо вкажете 100 - маєте на увазі вказувати як обмеження в налаштуваннях фільтра, правильно зрозуміла?
Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
"А ось яке вказувати - я рекомендував би вказувати максимально найменше виходячи з вашої потреби. Якщо ви фільтруєте 50 контактів - то їх і вказувати )"
справа в тому, що у нас є необхідність фільтрувати всі групи контактів, максимальна кількість зараз у групі близько 12тис, мінімально 1000 (на цій гр
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

із якою метою дубль теми?
24.09.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

з тією, що я маю доступ до 5 завдань з давністю 5 днів, і я не можу створити жодної нової, от і доводиться закрити стару і задублювати. Чи можна якось розширити хоч до 10?
24.09.2021, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
з тією, що я маю доступ до 5 завдань з давністю 5 днів, і я не можу створити жодної нової, от і доводиться закрити стару і задублювати. Чи можна якось розширити хоч до 10?

не займайтеся нісенітницею
за подібні дії я заблокую ваш обліковий запис
обмеження для того і зроблені щоб не лупили по 100 топіків за добу
29.09.2021, 02:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ігоре, я не луплю по 100 топіків і Ви це бачите, але були завдання, які тиждень не були взяті в роботу і звичайно вони не були закриті
29.09.2021, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Ігоре, я не луплю по 100 топіків і Ви це бачите, але були завдання, які тиждень не були взяті в роботу і звичайно вони не були закриті

Ірина терміни відповідей не регламентовано
ви можете купити платну послугу особисто у моєї компанії і вам овечитимуть на запитання навіть без форуму через телеграм
03.10.2021, 22:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар