1b.app
Скопійоване посилання -

Бізнес процес вартість та терміни

Добрий день підкажіть, де можна подивитися інформацію просто вартість і терміни в бізнес-процесі, як це працює?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Терміни потрібні для перемикання етапів (і повідомлень) про їхнє закінчення. Наприклад є дію "Переключити етап після закінчення терміну етапу". Також у системі є інші автоматизації щодо терміну перебування процесу на етапі.
2. Вартість потрібна для способу відображення процесів "Вартість процесів"
10.08.2021, 14:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є бізнес процес де необхідно при натисканні на реалізацію що б вважало скільки витрачено часу щоб порахувати вартість роботи, якщо я вкажу вартість зліва 300 наприклад а справа 1 годину, я не зможу це використовувати для прорахунку автоматичної вартості роботи? І чи є інше рішення в моєму випадку, якщо це не підходить
10.08.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам потрібно враховувати скільки часу витрачено між етапами - дивіться дії на етапі "Почати відлік часу" і "Закінчити відлік часу".
Після цього є дії з прорахунку формул в поля, наприклад ви можете витрачений час помножити на якусь суму і записати в суму/додаткове поле процесу.
Якщо ви опишите з прикладом предметніше, що вам потрібно - я думаю або я, або інші учасники форуму запропонують вам налаштування бізнес-процесу виходячи зі свого досвіду
10.08.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Необхідно створити бізнес процес з годинної обробки фотографій, наприклад, або ж з розробки. Початок-Реалізація завдання-Зупинення часу-Виставити рахунок що б відправлялося в очікувані платежі-Виконано. А також можливість додати час вручну за потреби.
10.08.2021, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зупинка часу для того щоб потім продовжити можна було назад кнопкою реалізація
10.08.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Необхідно створити бізнес процес з годинної обробки фотографій, наприклад, або ж з розробки. Початок-Реалізація завдання-Зупинення часу-Виставити рахунок що б відправлялося в очікувані платежі-Виконано. А також можливість додати час вручну за потреби.

Подивіться доступні дії на етапах процесів - за їх допомогою я думаю, ви зможете вирішити своє завдання.
Як мінімум дії початку та закінчення відліку часу доступні, створення очікуваних платежів те саме.
Як варіант – ви можете спробувати самостійно налаштувати бізнес-процес, а для вирішення якогось конкретного завдання – вже поставити конкретне питання.
Якщо ж хочете, щоб вам налаштували бізнес-процес під ваші вимоги - це необхідно звертатися до інтеграторів. 81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1% 80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%20OneBox
11.08.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, розбиратимуся
11.08.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар