1b.app
Скопійоване посилання -

не оновлюється прайс постачальника через автоматизацію(через API URL)

не оновлюється прайс постачальника через автоматизацію(через API URL)
посилання правильне, вручну через цей самий прайс лист вдається оновити

Відповіді:


Добридень. Вилітав крон, подивіться завтра або поставте сьогодні новий час завантаження прайсу у дії щоб перевірити. Тобто. на 16:00 чи пізніше
02.08.2024, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дякую, запрацювало
Підскажіть можливо ви знаєте що можна зробити з дубляжами продуктів? завантажував файл декілька раз, але система його чомусь дублює
06.08.2024, 15:05

Швидше за все, пошук товарів йде не по унікальному полю. Створіть нову тему, прикладіть пару прикладів з дублями товарів і покажіть як Ви їх завантажуєте
06.08.2024, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

завантажувались через імпорт/експорт продуктів (в файлі N кількість товарів, завантажились N*2 декілька разів, унікальне поле-артикул
приклад: артикул-347190, внутрішній код- 655360 та 552630
в файлів дублів не було, перевіряв, доречі спочатку все загрузилось нормально, але через ~годину файл почав завантажуватись по новій(я підозрюю)
також спробував видалити та завантажити знову, результат був такий самий
06.08.2024, 15:55


let him cook
OneBox production писал/а:
Створіть нову тему

=))
06.08.2024, 16:09

з того, що я побачив - при імпорті був дуже великий файл, який не встиг завантажиться за 1 раз і почали працювати 2 завантаження паралельно. Я написав захист від таких ситуацій. Спробуйте розбити файл на 2 з меншим рядком рядків і завантажити заново. Старі продукти можна видалити
06.08.2024, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар