1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
7 відповідей
Відображення блоків на основі заповнення полів
Доброго дня! Мені потрібно, в залежності від інформації в дод. полі, показувати або не показувати універсальний блок. Зараз я бачу таку можливість ...
1 відповідь
20.01.2022, 12:21
Криво працює доопрацювання
Добрий день. Раніше робили доопрацювання, була створена дія, яка в замовленні на певному етапі бере "дод.файли" з продуктів (у нас це сер...
17 відповідей
У процесі є дія "Додати теги на основі назви" а потрібно додавати тег до першого товару замовлення
У процесі є дія "Додати теги на підставі назви" а потрібно додавати тег до першого товару замовлення. Як це можна зробити?
3 відповіді
20.01.2022, 11:41
Як працює інтеграція із Portmone?
Прошу уточнити, як працює інтеграція з портмоне? Чи правильно я розумію, що в бокс підтягуватимуться підтверджені платежі? Чи є можливість зробити,...
12 відповідей
повністю не працює CRM
перестав працювати CRM, вночі, раптово. Сервер дає помилку 502 Bad Gateway. https://broadlink.com.ua/ Сервер перезавантажували, не допомагає. Диск ...
2 відповіді
20.01.2022, 08:26
Чи можлива зміна інтерфейсу встановлення ЧАСУ для "Запланувати, Виконати до"
Чи можливо замінити бігунки годинник і хвилину, з можливістю крок 10-15 хвилин, у годинах обмежити робочим часом з 09-19 годин. Деяким Менеджерам з...
1 відповідь
19.01.2022, 17:04
Щодо інтеграції CRM з Google-поштою
Доброго дня, цікавить наступне питання: При надсиланні листів через систему CRM помітили наступне - деякі листи потрапляють до спаму одержувача або...
1 відповідь
19.01.2022, 16:26
не спрацьовує автоматичне надсилання повідомлення
Ось процес https://rodsad.crm-onebox.com/admin/customorder/otchet/21122/edit/ Він автоматично переходить на етапи На етапі відправлено стоїть дія ...
Отримання файлу з 1с на замовлення
Добридень! Підкажіть, яким методом можна отримати файл пдф із 1с?
1 відповідь
CEO, owwa.com.ua
19.01.2022, 16:03
Оновлення до Onebox OS
Доброго дня залишали заявку на оновлення з 20 по 23 січня. Підкажіть, чи можна дізнатися точніше дату під час переходу та процедуру, т.к. у нас пра...