1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
2015929168 - Додано налаштування в блок продуктів ЛК
До блоку "Продукти" кабінету клієнта додано налаштування "При натисканні на кнопку "У кошик" зворувати процес та переклада...
1 відповідь
2015929378 - Створено нову дію "Очистити дані про віддалені платежі"
На додаток "Очистка даних" додано дію "Очистити дані про віддалені платежі", спрацьовує щодня.
14 відповідей
09.07.2022, 17:14
Як видалити пошту з інтеграції
Добрий день. Чомусь у розділі Пошта з'явилася моя особиста пошта і на неї приходять повідомлення з мого боксу (раніше не приходили). Видалити ї...
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
09.07.2022, 17:00
Повернути калькуляцію для виділених бізнес процесів
Доброго дня, прохання повернути калькуляцію для поля "Сума" у виділених бізнес-процесах, наразі рахується "Оплачено", а сума не...
4 відповіді
Доробка додати name_ua в дію Експорт у форматі XML (Rozetka)
Експорт у форматі XML (Rozetka) додати осередок "Назва товару UA" Вже робили таке тут https://1b.app/ru/forum/online-stores/8418-yacheyk...
6 відповідей
09.07.2022, 12:16
Як видалити бокси, якими не користуєшся?
Є кілька боксів, якими давно не користуємося, вони в статусі "видалень", але в мене а кабенеті все одно відображаються і колять у око. Мо...
2 відповіді
Як пришвидшити відповідь на Форумі?
Створюю теми на форумі, але питання не береться до розгляду. І я зауважив, що це і на питаннях і на багах. Ніхто не каже скільки чекати. За моїми о...
2 відповіді
Повідомлення
Добрий вечір, де і як можна відключити сповіщення за оплату сервера, які починаються за 10 днів до закінчення оренди і по пам'яті по 20 разів н...
6 відповідей
08.07.2022, 17:50
У полі продукту Найменування при збереженні лапок замінюються на amp;quot;
У полі продукту Найменування при збереженні лапок замінюються на amp;quot; При кожному збереженні amp; стає більше. https://prompromodecal.1b.app/a...
2 відповіді
08.07.2022, 16:03
Не працює імпорт товарів
Не працює імпорт товарів у xlsx Сигнал запуститься, але сторінка вибору стобців імпорту не запускається.