1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
9 відповідей
01.11.2022, 12:06
Підключення Liqpay для онлайн форми
Доброго дня. Існує онлайн форма - https://bit.ly/3Wmb1x6 яку клієнт заповнює, в кінці форми клієнт обирає який тип оплати він бажає: 1. Безготі...
16 відповідей
01.11.2022, 11:52
продовження сертифікату
потрібюно продовжити сертифікат ssl.com.ua
4 відповіді
01.11.2022, 11:03
Постійно викидає із сеансу
Підкажіть, у чому може бути проблема. На мобільному інтернеті постійно викидає із сеансу боксу. На дротовому через Wi-fi працює стабільно. Підключе...
2 відповіді
Перестала працювати мультимовність
Доброго дня! Під час створення картки товару українською мовою зберігається картка товару. Далі, повертаючись російською мовою, картка все одно від...
10 відповідей
31.10.2022, 12:52
Терміново, допоможіть, будь ласка! Не працює інтернет магазин
Неможливо відкрити жодну категорію, жоден товар, що кидає на авторизацію на сайті, при закритті відкриває головну сторінку
5 відповідей
BAAs Dev.
31.10.2022, 12:17
Відновлення з Бекапу
Прошу відновити з бекаапапу Продукти (всю інформацію про них) яка була до 31.10.22 до 8 ранку Масово змінив важливі дані для себе в товарах, необхі...
3 відповіді
31.10.2022, 10:40
Оцініть будь ласка доопрацювання. У кабінеті клієнта в коментарях відображатиметься лише ім'я контакту.
Оцініть будь ласка доопрацювання. У кабінеті клієнта в коментарях відображатиметься лише ім'я контакту. Прізвище та По-батькові приховуємо А в...
3 відповіді
BAAs Dev.
31.10.2022, 10:03
ПОМИЛКА Редагування кількох товарів
Прошу вашої допомоги, сталася помилка під час масового редагування товарів обраної категорії. Раніше ще до війни таке вже 1 раз сталося, але я вирі...
1 відповідь
2015946218 - Додано налаштування в звіт Сashflow
Для звіту Сashflow додано фільтр та налаштування, які дозволяють робити вибірку по категоріях платежа.
1 відповідь
2015946091 - Додано поле в дію "Заповнити поле процесу"
Для дії "Заповнити поле процесу" додано поле "Сума скидки", що дозволяє копіювати цією дією знижку процесу.