1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
6 відповідей
Іменна ліцензія
11.10.2022, 14:03
Якою дією я можу брати ОСТАННІ цифри з додаткового поля процесу
Добрий день. Можете підказати, якою дією я можу брати ОСТАННІ цифри з додаткового поля процесу? ну тип у полі процесу значення 9684654 і мені потрі...
3 відповіді
Іменна ліцензія
11.10.2022, 13:45
Розширення функціоналу стандартної інтеграції з телеграмом
Доброго дня! Ми розробили БП для спілкування з клієнтом через вайбер через функціонал кнопок діями на етапах, в т.ч. переключення етапів. Клієнти ...
2 відповіді
Іменна ліцензія
11.10.2022, 13:21
Фільтр не відображається у списку продуктів
Тут https://hellom.1b.app/app/bot-constructor/1/ Не відображатися, що за фільтр був раніше поставлений. Розмір та колір пропав (рис 1 і 2). І ось ц...
1 відповідь
Перестала висвічуватись Таблиця товарів у всіх бізнес-процесах
Перестала висвічуватись Таблиця товарів у всіх бізнес-процесах (ліди, угоди...). При спробі відкрити таблицю в новому вікні висвітлюється наступне:...
2 відповіді
Іменна ліцензія
11.10.2022, 12:12
Проблема з додполем/таблицею товарів
При заповненні додполя процесу (тип мультисписок контактів) зникає з процесу таблиця товарів. Поле також не можна очистити/редагувати після заповне...
1 відповідь
Интегратор
11.10.2022, 11:22
Питання до розробників, Неправильна робота відновлення пароля
Як відновлювати пароль? Немає інструкції з використання, працює косо криво, під час реєстрації пароль не надсилається співробітнику. На відео проде...
5 відповідей
Прошу оцінити вартість доопрацювання
Зараз підтягує замовлення по колонці ID процесу чи назву процесу. Потрібно зробити так, щоб замовлення шукало у колонці за значенням поля Зовнішній...
1 відповідь
2015942536 - Додано інтеграцію з телефонією "Дзвінок"
Додано нову інтеграцію з телефонією "Дзвінок". Можливості: 1. дія на етапі "Додати дзвінок у прозвон телефонії Дзвінок" 2. дія ...
7 відповідей
10.10.2022, 17:48
Збиваються "фільтри" та "фільтри за замовчуванням" за категоріями
Хлопці, додавання нових значень фільтрів та оновлення сторінки – вони збиваються. Також зауважив, що всі фільтри за замовчуванням порожні. Ось на в...
4 відповіді
10.10.2022, 16:34
Не працює пошук по товару
Добрий день. 1) Під час пошуку товару через фільтр скрін 1 замість результату біла сторінка скрін 2 / 2) випадаючі поля стали маленькими скрін 3 ...