1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
2 відповіді
Іменна ліцензія
10.11.2022, 13:29
Необхідне доопрацювання
Оцініть будь ласка доопрацювання форм, в даний момент обов'язкове поле у формі підсвічується і виводиться текст тільки мовою, яка встановлена в...
3 відповіді
менеджер
10.11.2022, 12:48
Як зробити так щоб можна було вносити в фільтр продукту 2 значення
Є фільтр, є довідник в якому зберігаються значення, довідник прив'язаний до фільра продутку Я зробити так щоб в значення філтру можна було виб...
8 відповідей
10.11.2022, 11:23
Не можу зайти у бокс
Добрий день. Після зміни пароля від свого облікового запису не можу зайти в бокс, ви намагаєтеся авторизуватися з невирішеної IP-адреси.
9 відповідей
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
10.11.2022, 10:42
Не вибирає адресну книгу
Доброго дня! В автоматичній дії у списку адресної книги не відображається список (вірніше відображається символом або порожнім полем) Як прописати ...
Модельний ряд
Добридень! Як краще працювати з товарами, які одного і того ж модельного ряду, але можуть відрізнятися: ціною розміром кольором При цьому важливо з...
7 відповідей
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
10.11.2022, 07:01
Оценить доработку
Здравствуйте! Оцените пожалуйста возможна ли доработка и сколько часов надо : В действии "Заменить продукт в процессе на материалы из которых...
1 відповідь
2015947281 - Додано налаштування в блок "Коментарі" кабінету клієнта
Для блока інтерфейсу особистого кабінету "Коментарі" додано налаштування "Показувати замість ПІБ тільки ім'я автора коментаря&q...
1 відповідь
2015948436 - Додано налаштування в дію зміни відповідального
Для дії БП "Змінити відповідального" додано налаштування "Змінити поле Відповідальний, лише якщо воно не заповнене"
1 відповідь
2015948136 - Додано налаштування в дію "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД)"
Для дії "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД)" додана можливість передавати одиницю виміру.
13 відповідей
09.11.2022, 22:35
Проблема у тривалому перемиканні статусів/копіюванні процесу
Добрий день. Прохання допомогти знайти причину гальмування Бокса, відбувається тривале спрацювання перемикання статусів, тривале створення копії пр...