1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
2 відповіді
13.06.2023, 16:31
API як користувач
Доброго дня! Не зрозуміла ситуація з RestAPI Воно виступає як співробітник і з’їдає одну сесію (корстувача) Тому через нього не може підключтись ...
Доробка автоматизації імпорту складських залишків у гугл таблицю
Добридень! є ось така дія воно вивантажує дані зі складу все працює добре але нам потрібно доопрацювати цю дію можна додати в нього можли...
Оформлення замовлення в кошику для клієнта
Добридень! Чи можна оцінити доопрацювання для розділу "кошик" в особистому кабінеті зараз у ній можна оформляти замовлення тільки на фіз. можете оц...
1 відповідь
13.06.2023, 11:26
Видаляються зображення товару при
Вітаю Коли вмикаю дію "Очистити дані про віддалені продукти", видаляються фото у невіддалених продуктах. Навіть якщо я фото продукту додав через по...
17 відповідей
13.06.2023, 09:56
Установка додаток мультичат
Потрібно активувати/установити мультичат Програма встановлена, але немає ні налаштувань, нічого, порожня сторінка, в боксі вона не з'явилася, хоча ...
1 відповідь
12.06.2023, 23:34
Дизайн бізнес-процеса лід/задача
Я сторила бізнес-процес у ліді та задачі, як правильно налаштувати дизайн, щоб в бізнес процесі була вказана вся інформація по клієнту, що є в дода...
9 відповідей
12.06.2023, 23:29
Створення отчетів
Я створила бізнес-процес "воронка агенції" у задачі та ліді, мені необхідно зробити отчет у вигляді таблиці, де буде видно яка к-сть контактів на я...
5 відповідей
12.06.2023, 16:49
зникли програми
Я хочу завантажити в срм програму лід(випадково видалила) та закази, але я не можу їх знати на сайті onebox, як я можу їх завантажити?
1 відповідь
Перестав працювати крон
Доброго дня! Перестали працювати крони. працює тільки хвилинний корон
5 відповідей
12.06.2023, 13:21
В чому може бути причина того, що замовлення з прому в грн., в оне бокс вивантажуэться в долларах?
В чому може бути причина того, що замовлення з прому в грн., в оне бокс вивантажуэться в долларах? Що потрібно виправити? Може це якось пов'язано з...