1b.app
Скопирована ссылка -

Вычислить и записать значение в дополнительное поле, если условия выполняются

Чи можна тут задати перевірку декількох значень?
Якщо у нас є поле в ньому може бути або А,В,С. Потрібно щоб формула рахувалась лише, якщо поле має значення А або В. Як це можна зробити?
Можливо, інша якась дія?

Ответы:

Максим
Тзов Екомора
Попробуй задати ще одну умову яку тобі потрібно і все буде ок.Єдине коли натискаєш додати умову то вона появляється знизу після формул
29.03.2021, 19:14
macik9157@gmail.com

Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам необхідний, адже вони виконують умову "І" , а не "АБО". Я думаю, що в данному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.
29.03.2021, 20:22


Бушуев Святослав Юрьевич писал/а:
Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам необхідний, адже вони виконують умову "І" , а не "АБО". Я думаю, що в данному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.

Да, я це знаю. А налаштувань або інших дій не знаєте?
Не хочеться 25 повністю однотипних дій налаштовувати.
29.03.2021, 22:09


Кулик Роман писал/а:

Бушуев Святослав Юрьевич писал/а:
Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам необхідний, адже вони виконують умову "І" , а не "АБО". Я думаю, що в данному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.

Да, я це знаю. А налаштувань або інших дій не знаєте?
Не хочеться 25 повністю однотипних дій налаштовувати.

Нажаль, на даний момент, в системі немає дій на етапах, які б змінювали значення в залежності від умов, які можна буде задавати в форматі "АБО". Їх можна отримати тільки шляхом доробки функціоналу.
30.03.2021, 09:16

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий