1b.app
Скопійоване посилання -

ГОРЮ УСТИМЕНКО!

Ігорю, якщо ви обмежите мені доступ, то я з принципу витрачу достатньо часу, грошей та енергії вирішити це питання у правовому полі.
УВАЖНО прочитайте поняття Безкоштовної технічної підтримки на ВАШОМУ САЙТІ! Щось я не побачив ніде правил блокування КЛІЄНТІВ вашої компанії на форумі. Спочатку пред'явіть їх і вкажіть, що я порушив.
ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ОБМЕЖУВАТИ ДОСТУП КЛІЄНТА ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ.
Ви думаєте, у вас є якісь привілеї в односторонньому порядку здійснювати такі дії? Ви сильно помиляєтесь. Нагадаю вам пункт з договору.


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Почитайте що таке форум в інтернеті - це не тих підтримка вашого проекту

А тепер ще раз ви почитайте не в інтернеті, а саме на вашому веб-сайті, що таке форум OneBox.
Це не форум, де ви модератор і можете блокувати кого вам заманеться. Прямим текстом у вас написано:
Безкоштовна технічна підтримка повністю публічна та прозора, надається через розділ "Т
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Ігорю, якщо ви обмежите мені доступ, то я з принципу витрачу достатньо часу, грошей та енергії вирішити це питання у правовому полі.
УВАЖНО прочитайте поняття Безкоштовної технічної підтримки на ВАШОМУ САЙТІ! Щось я не побачив ніде правил блокування КЛІЄНТІВ вашої компанії на форумі. Спочатку пред'явіть їх і вкажіть, що я порушив.
ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ОБМЕЖУВАТИ ДОСТУП КЛІЄНТА ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ.

Родіон я робив вам кілька попереджень, але ви не реагуєте на них, а далі продовжуєте хамити співробітникам та іншим учасникам форуму. Перечитайте відповіді на цю тему https://crm-onebox.com/ru/support/orders/6835-ne-perezagruzhaetsya-okno-v-kalend...

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Ви думаєте, у вас є якісь привілеї в односторонньому порядку здійснювати такі дії? Ви сильно помиляєтесь. Нагадаю вам пункт з договору.

Так можу
Ви можете подати до суду, вам повернуть вартість ваших 3 ліцензій та на цьому все. Мій час коштує дорожче ніж ваші 3 ліцензії тому витрачати його на те щоб вгамувати ваш "Французький" я не збираюся.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
А тепер ще напишіть мені, що саме вам не подобається в моїх повідомленнях і як це переважує сарказм ваших співробітників, яким вони виявляють неповагу до КЛІЄНТ вашої компанії.

Покажіть мені факт не шанування з нашого боку? я доки бачу факти у тикеті що я скинув вище де ви ображаєте співробітника за те що він потонув у вас ТЗ.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Добридень!
Прошу звернути увагу на якість перекладу боксу на "солов'їну".
А то складається враження, що розробники родом де-небудь з Удмуртії, а не Чернігова.
Прям кров із очей йде коли працюєш із програмою.

Ми ніде і не заявляли, що мова системи UA. Тож успіхів вам!
17.02.2021, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний Родіоне,
мене попросили втрутитися, тож залишу тут свій коментар.
1. Я вас прошу формувати питання на форумі у стилі "Будь ласка, ось тут і тут виправте так і так" - і ми зробимо, якщо це розумно.
Якщо ви пишете в абстрактному стилі "у боксу поганий переклад українською мовою" - то ви отримаєте відповідь "так, так і є, дякую, коли-небудь врахуємо" (і нічого робити не будемо).
2. Так, OneBox обмежує доступ до форуму користувачам, які поводяться некоректно на наш погляд.
І я на це даю всім добро: не хочете відповідати клієнтові – не відповідайте. Я нікому нічого робити не буду. Ми не повинні відповідати на форумі.
Чому так? Мені важливо щоб Ігор Устименко, усі розробники, усі партнери компанії займалися тим, що потрібно МЕНІ, а не нервували вислуховуючи образи та наїзди від одиничних клієнтів.
Почитайте теми, є велика кількість клієнтів, які запитують, отримують відповіді, і їх все влаштовує.
Я не маю мети задовольнити всіх.
3. З деякими клієнтами ми маємо договори, в яких є стандартний пункт про звернення в технічну підтримку поштою.
Офіційна політика нашої партії від запуску форуму: ми просто не виконуємо цей пункт, я так вирішив в односторонньому порядку. Натомість ми даємо найкращий механізм у вигляді форуму. Або платної техпідтримки у партнерів-інтеграторів. (але вони теж мають працювати з клієнтом, це окремі підприємства міста і це суто їх домовленості з клієнтами).
4. Програмне забезпечення OneBox продається AS IS (як є). Про що відкрито написано тут https://crm-onebox.com/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification
Це означає, що якщо вам не подобається його переклад на українську мову - то ми нічого не зобов'язані з цим робити. Можемо робити, а можемо ні.
Додатково про українську мову я вже писав тут - https://crm-onebox.com/ru/support/online-stores/5233-mnogoyazichnost/
5. Про юридичний аспект питання:
всі знають, що правила дорожнього руху порушувати не можна, і всі знають, який буде штраф за це і з якою ймовірністю.
Є правило, а порушувати його чи виконувати – справа виключно кожного.
Те саме стосується пунктів договору про технічну підтримку: такий пункт є в договорах, і ми добре знаємо, що нам буде за його порушення і з якою ймовірністю.
6. Якби це жорстко не звучало, мій KPI як CEO - кількість хмарних користувачів.
Я робитиму все, щоб збільшити кількість хмарних користувачів, і взагалі не робитиму нічого, що не призведе до збільшення цього показника.
Простими словами:
- ми любимо і цінуємо хмарних клієнтів, і нам пофіг на коробочках, які заплатили за софт один раз.
- якщо до нас звертається хтось і хоче якусь індивідуальну домовленість, якийсь допив, то питання всього одне: "це призведе до того, що у нас додадуться хмарні користувачі? Так - робимо. Ні - значить не робимо, навіть якщо клієнт буде дуже незадоволений".
З повагою, Максим Мірошниченко,
CEO OneBox.
17.02.2021, 14:46
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Почнемо з того, що я навів приклад конкретної образи у ваш бік, на яку реакції з вашого боку не бачу. І в цьому прикладі питання про українську мову, задане не мною, а іншим клієнтом і яке мене взагалі не турбує.
Тож більша половина ваших пунктів адресована не мені.
П.2 - я завжди чітко формулюю свої звернення, відправляю скрини і записи екрана, якщо без них не зрозуміти суть.
Завдання настільки просте, що я не знаю, як по-іншому можна інтерпретувати слова "Перезавантажується вікно в календарі", коли в самому налаштуванні, яке не працює, так і написано.
Які тут можливі варіанти? Цього навіть не показати скріншотами. Тому мене й обурила некомпетентність підтримки. На що я і відповів із сарказмом властивим деяким співробітникам тут на форумі. Нікого ображати в мене мети не було.
П.3 – ви відбираєте у мене можливість тих. підтримки, я не зможу вам навіть повідомити про критичну ситуацію. Тут як би вам пофіг не було на відповідальність, ви порушуєте умови договору.
Те, що ви робите більше схоже на безкраї. Знаєте, що не можете так чинити і пишіть відкрито, що вам начхати на відповідальність. Замість лояльно ставитися до клієнтів.
Я ПриватБанк на х..й посилав, і навіть вони перепросили, що спілкування з ними викликає стільки негативу =))), але ніхто нічого не блокує, тому що це ненормально. Пишіть заяви в поліцію за образу, вимагайте моральної шкоди, але ви не можете обмежувати мене в тих. підтримки.
18.02.2021, 08:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Почнемо з того, що я навів приклад конкретної образи у ваш бік, на яку реакції з вашого боку не бачу. І в цьому прикладі питання про українську мову, задане не мною, а іншим клієнтом і яке мене взагалі не турбує.
Тож більша половина ваших пунктів адресована не мені.

я вам уже відповідав на це запитання, і чому тоді не було реакції. Ви б за своїми відповідями краще стежили, ніж спихати "А ось дивіться вам тут яку написали".

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
П.2 - я завжди чітко формулюю свої звернення, відправляю скрини і записи екрана, якщо без них не зрозуміти суть.
Завдання настільки просте, що я не знаю, як по-іншому можна інтерпретувати слова "Перезавантажується вікно в календарі", коли в самому налаштуванні, яке не працює, так і написано.
Які тут можливі варіанти? Цього навіть не показати скріншотами. Тому мене й обурила некомпетентність підтримки. На що я і відповів із сарказмом властивим деяким співробітникам тут на форумі. Нікого ображати в мене мети не було.

Якби ви гранично чітко їх формулювали, вони б не викликали додаткових питань. І ЗНОВУ ж уточнення у вас ТЗ додатковими питаннями - НЕ дає вам права гамувати іншим учасникам форуму.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
П.3 – ви відбираєте у мене можливість тих. підтримки, я не зможу вам навіть повідомити про критичну ситуацію. Тут як би вам пофіг не було на відповідальність, ви порушуєте умови договору.
Те, що ви робите більше схоже на безкраї. Знаєте, що не можете так чинити і пишіть відкрито, що вам начхати на відповідальність. Замість лояльно ставитися до клієнтів.

Ще раз прочитайте якісь обмеження вам ввели, 1 тикет і 1 коментар на день. Цього достатньо щоб повідомити про проблему і згідно з договором ми нічого не порушили, оскільки він не регламентує кількість звернень.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Я ПриватБанк на х..й посилав, і навіть вони перепросили, що спілкування з ними викликає стільки негативу =))), але ніхто нічого не блокує, тому що це ненормально. Пишіть заяви в поліцію за образу, вимагайте моральної шкоди, але ви не можете обмежувати мене в тих. підтримки.

Повірте якщо ми захочемо подати на вас до суду за скарбнення та інше – ми це зробимо, але у нас немає такої мети, наша мета – це хмарні клієнти та успішний форум на якому не буде подібного бруду який створюєте ви та ще кілька людей.
18.02.2021, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
я вам уже відповідав на це запитання, і чому тоді не було реакції. Ви б за своїми відповідями краще стежили, ніж спихати "А ось дивіться вам тут яку написали".

Спробуйте не в одному ключі приймати інформацію. Я не скаржусь, а намагаюся намацати межі вашого розуміння образ. Тому що для мене дивною є така реакція на слово "дурні співробітники". А виправдання, що раніше не було модерації, звучить смішно))

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Якби ви гранично чітко їх формулювали, вони б не викликали додаткових питань.

Теж саме. Якби ваші співробітники були уважнішими і кмітливішими (сподіваюся, ніхто не образився), то мені не доводилося б витрачати час і робити нікому не потрібні скріншоти, розписувати кожен крок.

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Ще раз прочитайте якісь обмеження вам ввели, 1 тикет і 1 коментар на день. Цього достатньо щоб повідомити про проблему і згідно з договором ми нічого не порушили, оскільки він не регламентує кількість звернень.

Почнемо з того, що ви взагалі не маєте права вводити будь-які обмеження. І після цього повідомлення, я створю 1 тикет і більше не зможу звернутися до тих. підтримку, ось із цього моменту і почнеться відлік порушення.

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Повірте якщо ми захочемо подати на вас до суду за скарбнення та інше – ми це зробимо, але у нас немає такої мети, наша мета – це хмарні клієнти та успішний форум на якому не буде подібного бруду який створюєте ви та ще кілька людей.

А тут уже ви мене образили "брудом". Бруд у чому? У вимогі компетентності та ввічливості у відповідях від співробітників?
Всі вже давно зрозуміли вашу позицію, що ви відкрито надсилаєте ваших старих клієнтів, хто заходив на покупку по початковій вашій бізнес-моделі, яка для вас зараз не доцільна, замість того, щоб однаково ставитися до всіх і як мінімум не кричати про це.
Мені перейти на хмару і не обмежувати себе у висловлюваннях?))
19.02.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Тому що для мене дивною є така реакція на слово "дурні співробітники".

Так само, як для нас дивовижна ваша реакція на слово "виразно", яке за словником означає "так, що можна ясно розрізнити, виразно".
Або на прохання уточнити деталі вашого ж опису.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Мені перейти на хмару і не обмежувати себе у висловлюваннях?))

При подібному висловлюванні результат буде такий самий - не важлива хмара чи ні
я не бачу сенсу продовжувати розмову. Успіхів!
19.02.2021, 16:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар