1b.app
Скопійоване посилання -

Зміна назви групи та самого workflow

У мене налаштовано 2 мови. анг і укр.

Включаю одну з мов і змінюю назву далі змінюю мову і також змінюю назву.
І все це не працює назва лише та яку останій раз вказаб будь якою мовою.

Запитання, чи ц продумано системою мати можливість вказувати назви різними мовами груп workflow, процес workflow, назві статусів процесів?

Відповіді:

Доброго ранку.
Ви можете в налаштуваннях полів багатомовності https://askoart.1b.app/admin/shop/integrations/multilanguage/controlfiled/ побачити що передбачено лише багатомовність назви статусу процесу.
02.09.2024, 09:14


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
Доброго ранку.
Ви можете в налаштуваннях полів багатомовності https://askoart.1b.app/admin/shop/integrations/multilanguage/controlfiled/ побачити що передбачено лише багатомовність назви статусу процесу.


Це було б чудово, але назву статусу так само не можу змінити (включений відповідний пункт).

Щодо назв груп workflow та процес workflow, яким тоді чином називати їх у випадку різних мов?
02.09.2024, 09:27


Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Це було б чудово, але назву статусу так само не можу змінити (включений відповідний пункт).

Можна приклад статусу з яким проблема?


Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Щодо назв груп workflow та процес workflow, яким тоді чином називати їх у випадку різних мов?

Уточніть будь-ласка навіщо це? Яку користь ви хочете цим досягнути?
02.09.2024, 17:20


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:

Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Це було б чудово, але назву статусу так само не можу змінити (включений відповідний пункт).

Можна приклад статусу з яким проблема?


Усі статуси не перекладаються. Або я роблю не вірно
Я вмикаю анг мову–змінюю назву статусу–вмикаю укр мову–змінюю назву.
Надалі дивлюсь що на анг що на укр є укр назва (тобто остання вписана)


Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Щодо назв груп workflow та процес workflow, яким тоді чином називати їх у випадку різних мов?

Уточніть будь-ласка навіщо це? Яку користь ви хочете цим досягнути?


Я вже знімаю контент на анг мові, і планую показувати демонстрацію на анг мові для англомовних клієнтів.

Також я вчу польську і планую для Поляків продавати ванбокс.
02.09.2024, 17:53


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:

Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Це було б чудово, але назву статусу так само не можу змінити (включений відповідний пункт).

Можна приклад статусу з яким проблема?


Питання актуальне. назва статусів не змінюються взагалі. Тобто не працює цей параметр багатомовності як потрібно!
04.09.2024, 15:31


Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Питання актуальне. назва статусів не змінюються взагалі. Тобто не працює цей параметр багатомовності як потрібно!

Доброго дня.
А ви заповнюєте окремі поля як потрібно (Етап та Етап (ua)) ?
04.09.2024, 15:34


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:

Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Питання актуальне. назва статусів не змінюються взагалі. Тобто не працює цей параметр багатомовності як потрібно!

Доброго дня.
А ви заповнюєте окремі поля як потрібно (Етап та Етап (ua)) ?



Так
ось приклад, статус 1 (новий, new)
https://askoart.1b.app/app/workflow/128/constructor/
04.09.2024, 15:55



Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
І чого вам саме не вистачає?



Я не зрозумів це питання.

Не працює перемикання статусу та зміна його назви відповідно вибраної мови. (при використані назви в (Етап та Етап (ua))
04.09.2024, 16:07


Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Не працює перемикання статусу та зміна його назви відповідно вибраної мови. (при використані назви в (Етап та Етап (ua))

Де саме можете показати скріншотами?
Я вам показав на скріншоті що в тому ж списку процесів в залежності від мови назва статусу змінюється
04.09.2024, 16:16


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:

Полупан Сергій
Polupan писал/а:
Не працює перемикання статусу та зміна його назви відповідно вибраної мови. (при використані назви в (Етап та Етап (ua))

Де саме можете показати скріншотами?
Я вам показав на скріншоті що в тому ж списку процесів в залежності від мови назва статусу змінюється


Зрозумів.
Так все працює. Дякую.
04.09.2024, 16:32

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар