1b.app
Скопійоване посилання -
Хтось може пояснити як іде підрахунок даних на тарифі "За дані". Було декілька завантажень-вивантажень excel-файлу в до 1 Mb. На тарифі вже нараховано більше 1 Gb. Як це відбувається?

Відповіді:

Причина не в місці.
У вас 1224 процесів.

По тарифу "За дані" - перша 1000 файлів не рахується, кожна наступна використовуєма тисяча - +1.99 $. Тобто ви почали використовувати більше 1000 данних - вже 1.99, стане 2000 процесів - буде вже 3.98 і т.д.
06.10.2023, 17:26

Ковальчук Роман Володимирович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую за відповідь. Але на сторінці з цінами вказано за "1000 мб". Що таке 1000 мб. Можете пояснити? Це 1000 мегабайт, мегабіт, процесів, це передача даних чи місце на диску, це товари, картки товарів чи що? Мені зовсім не зрозуміла ця тарифікація. Ви самі спочатку пишите 1000 файлів, потім 1000 данних, потім 2000 процесів: то даних, файлів чи процесів??? Чи все разом.... Як це можна детально оглянути, де я можу детально подивитись скільки мій проект займає місця на диску, скільки має процесів або бодай щось в чому це вимірюється??? Чи рахуються дані на диску+процеси+передача даних вкупі???
06.10.2023, 18:54

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар