1b.app
Скопійоване посилання -

Не спрацював перерахунок цін при завантаженні прайсу

За деякими товарами не спрацював перерахунок цін під час завантаження прайса постачальника:

https://one-box.shine-bright.com.ua/app/supplier/import/update/report/53/?dateUp...

https://one-box.shine-bright.com.ua/app/product/4565/edit/ (не перерахувалася)

https://one-box.shine-bright.com.ua/app/product/4564/edit/ (перерахувалася)

Допоможіть будь ласка проблема критична, т.к. виявити та виправити можна тільки вручну відкриваючи кожен товар.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Є дія раз на годину по перерахунку цін та наявності, поставте її та запустіть один раз вручну. За годину приберіть.
23.08.2024, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


let him cook
OneBox production написав:
Є дія раз на годину по перерахунку цін та наявності, поставте її та запустіть один раз вручну. За годину приберіть.

Нам потрібне миттєве оновлення цін та вивантаження на сайт товарів, за якими були зміни (робили доопрацювання). Тому ми спеціально уникали використання цієї дії - через нього вивантажується на сайт велика кількість товарів і навантажує надовго крон.
Зараз нас все влаштовує, все працює як слід. При завантаженні прайсу завжди запускається перерахунок цін, але через якісь товари не перераховуються. Чи можете виправити цю проблему?
25.08.2024, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Потрібно обкладати логами завантаження прайса постачальника щоб подивитися, що Ви робите і що відбувається і чому не перераховується ціна для рандомних продуктів. Займе близько 2год за часом, виставити рахунок?
26.08.2024, 11:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ок, якщо це баг системи, то можна буде використовувати ці дві години на якесь доопрацювання? Тому що ми вже 6 років робимо те саме щодня, я думаю, навряд чи можливо включити якесь налаштування, що по ~20 товарам при завантаженні перерахунок відбувся, а по ~2-3 ні.
26.08.2024, 11:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я знайду причину чому так відбувається і якщо це можливо зроблю, щоб ця причина не спрацьовувала. За це я виставляю рахунок на 2 години, якщо Ви хочете дізнатися причину. Ніде більше Ви не зможете використовувати ці 2год, я їх витрачу на вирішення Вашого питання.
26.08.2024, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Просто максимально дивно, що в результаті, якщо це баг, то ми заплатимо за пошук та його усунення.
Виставляйте рахунок. Нам потрібно, щоб при завантаженні прайсу стабільно за всіма завантаженими товарами відбувався перерахунок цін та наявності. Без використання будь-яких дій щогодини і тп. Перерахунок одразу після завантаження прайса. Власне, як це і відбувається, але іноді не перераховуються деякі товари.
Сплачую на баланс на форумі?
26.08.2024, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Родион писал/а:
Оплачу на баланс на форуме?

72$ на аккаунт 9
26.08.2024, 12:15

Сплачено, після встановлення логів мені повідомити вас, коли повторити проблему?
26.08.2024, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вніс зміни до логіки перерахунку цін, швидше за все, зміни повинні допомогти. Помоніторуйте ситуацію з часу поточного повідомлення
26.08.2024, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар