1b.app
Скопійоване посилання -

чи можна автоматизувати імпорт прайс листів?

Є прайс лист (XLSX) він може бути як файлом так і посиланням у ньому всі необхідні данні для імпорту продуктів або їх оновлення(всі постачальники можуть бути в одному файлі, а можуть по окремим) зазвичай оновлювали через "постачальники і прайс листи" вручну, також застосунок бачить коли немає позицій у прайс листі та автоматично забирає галочку "в наявності" та у налаштуваннях постачальника картки продукту також "немає в наявності"
Питання у наступному, чи можна по такій логіці налаштувати автоматизацію?

Відповіді:

Дія раз на годину "Завантажити та обробити прайс постачальника"
03.05.2024, 13:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую,
там де обрати тип прайсу пусто, так повинно бути? яким чином налаштовуються поля?
03.05.2024, 13:49

Якщо порожньо означає у Вас немає типів прайсів і це налаштування можна ігнорувати
03.05.2024, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стадник Єгор Олександрович написав:
яким чином налаштовуються поля?

налаштування згідно з якими обробляється файл беруться з останнього імпорту прайсу вибраного постачальника
03.05.2024, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тобто з одного файлу оновити всіх одразу не можна?
03.05.2024, 13:52

Можна, можливо. Вам потрібно вибрати постачальника "жертву" через якого ви будете робити такі завантаження. Потім один раз вручну для цього постачальника завантажити прайс із тонкими налаштуваннями "Номер колонки з назвою постачальника продукту, якщо він відрізняється від вибраного". Після цього вказати цього ж постачальника в налаштуваннях дії.
03.05.2024, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

працювати буде по такій самій логіці як я описував в самому початку? тобто якщо не буде бачити інші позиції, то поставить їх "не в наявності?" (для всіх постачальників одночасно)
03.05.2024, 15:04

тут уже потрібно тестувати, спробуйте це зробити – я не пам'ятаю такі тонкощі
03.05.2024, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добре, результат відпишу, можливо комусь буде цікаво
03.05.2024, 15:40

схоже, що ні, можна це якось виправити? можливо додати галочку чи щось таке "оновити весь прайс лист" думаю це був би корисний функціонал для всіх, просто використати ту ж саму логіку, але на всіх постачальників одразу(можна розмежувати по категоріям товарів)
03.05.2024, 16:20

Дайте посилання на свої налаштування та назву постачальника з-під якого вантажите прайс - я подивлюсь що Ви налаштували
06.05.2024, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://avr-service2.1b.app/app/supplier/import/
Постачальник А Таерс
06.05.2024, 12:37

доброго дня, не передивлялись?
09.05.2024, 14:08

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар