1b.app
Скопійоване посилання -

підключити додатковий том

Добридень!
необхідно підключити додатковий сервер, він у нас окремим томом
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Мар'яна написав:
необхідно підключити додатковий сервер, він у нас окремим томом

Добрий день.
Не зовсім зрозуміло, що це означає, які роботи ви хочете зробити і яка кінцева мета.
Якщо ваша кінцева мета збільшення дискового простору на сервері і ви хочете, щоб дисковий простір додаткового тому, який ви купили, додалося до основного розділу - то так зробити не можна.
Як я розумію, ви використовуєте сервер Hetzner cloud, тариф CX31.
Я рекомендую Вам просто помітити тариф Вашого сервера на CPX31, за додаткові 4€ на місяць ви отримуєте
160 Гб дискового простору (зараз у вас 80) та 4 потоки vCPU (зараз у вас 2).
Роботи зі зміни тарифу сервера Ви можете зробити самостійно у вашому ЛК Hetzner пункт меню "Rescale"
Додатковий том можна просто видалити.
27.05.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, Ви раніше писали, що можна примонтувати том. Чи я не правильно зрозуміла?

Те, що Ви радите вибрати новий тариф - це буде новий сервер і потрібен буде перенесення боксу на цей новий сервер? Чи зараз можливо без перенесення якось?
28.05.2021, 00:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мар'яна написав:
Те, що Ви радите вибрати новий тариф - це буде новий сервер і потрібен буде перенесення боксу на цей новий сервер? Чи зараз можливо без перенесення якось?

Добрий день.
Нічого переносити не потрібно.
Ви в ЛК Hetzner, відкриваєте потрібний Вам сервер,
- вибираєте пункт меню "Rescale",
- Знімаєте галку "CPU and RAM only"
- вибираєте потрібний вам тариф сервера
- вимикаєте сервер, перекладаєте повзунок у "Power off"
- кнопка "Rescale", знизу, стає активною.
Ви натискаєте її, чекаєте і через деякий час у вас сервер з вашими даними, але на новому тарифі.

Мар'яна написав:
Сергію, Ви раніше писали, що можна примонтувати том. Чи я не правильно зрозуміла?

Ви не правильно зрозуміли.
Про те, як в OS Linux організована файлова система, ви можете почитати в інтернеті.
28.05.2021, 10:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

О круто! я не знала, що так можна! Дякую, все вийшло за Вашою інструкцією!
28.05.2021, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар