1b.app
Скопійоване посилання -

Ліг хвилинний Крон

Відповіді:

Добрий день.
Замість того, щоб розібратися, чому крон не працював, Ви перезавантажуєте сервер.
Такою дією Ви приводите до того, що інші крони перестають працювати.
Нині вага автоматизації працюють.
09.04.2022, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якби знати як розібратися в тому, що і чому не працює крон. я дивився навантаження на сервер її як би не було в момент відключення крона. ну що я міг те й спробував, вимкнув/ввімкнув. Якщо це можна виправляти самостійно, то як? або просто чекати 1-2 години що саме роздуплиться
дякую що виправили
09.04.2022, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Відповідь була до того, що перезавантаження сервера не вирішить проблему з хвилинним кроном.
Хвилинний крон перезапуститься самостійно через 5 годин.
Ви можете самостійно виправити руками на сервері.
11.04.2022, 08:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
Добрий день.
Відповідь була до того, що перезавантаження сервера не вирішить проблему з хвилинним кроном.
Хвилинний крон перезапуститься самостійно через 5 годин.
Ви можете самостійно виправити руками на сервері.

раніше я запитував, чи можна це зробити, але сказали, що самостійно ні. а в робочий час не працює крон це ппц море проблем
11.04.2022, 09:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чи є можливість його самостійно перезапускати, тому що 5 годин чекати не варіант у робочий день це критично іноді буває
23.06.2022, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

5 годин чекати його автоматичного перезапуску дуже довго за нашого темпу робіт. ну годину ще терпимо +/-. якщо це можна робити самостійно на сервері то було б добре побачити як :)
сервер https://www.hetzner.com/
23.06.2022, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не працює хвилинний крон. вже 1,5 години. і тепер це дуже часто, особливо при масових змінах у товарах (міняються 6 дат у картці товару в 7000 товарів) але такого раніше не було, а наразі це майже постійно і вимушені вибирати час коли це робити.
11.07.2022, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар