1b.app
Скопійоване посилання -
Є співробітник https://ukrpromspec.onebox-system.com/admin/shop/users/permissions/10112/ , вона додана спостерігачем до завдання https://ukrpromspec.onebox-system.com/admin/customorder/planirovanie-poshiva/ 121246/edit/. Але це завдання в центр повідомлень до неї не впала (після того, як її додали до завдання), а також у глобальному пошуку вона не бачить це завдання.
Які права доступу потрібно надати співробітнику, щоб вона бачив це завдання (до якого його додали як спостерігач)?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Додавання як спостерігача - не створює повідомлення ЦУ.
Якщо після напишіть коментар - тоді створить.
Доступи як мінімум повинні бути відкриті за БП/статусами/менеджерами (у тому числі і по собі) - тобто ті ж доступи, як і при перегляді в списку процесів.
А після вже при відкритті процесу перевіряються права на перегляд (де і враховується спостерігач він чи ні).
04.02.2021, 09:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Доступи як мінімум повинні бути відкриті за БП/статусами/менеджерами (у тому числі і по собі) - тобто ті ж доступи, як і при перегляді в списку процесів.

Але якщо я відкрию ці доступи, то співробітник бачитиме всі завдання в даному БП і зможе їх переглядати. Незалежно доданий він спостерігачем до завдання чи ні. Мені необхідне налаштування щоб співробітник бачив тільки ті завдання де він спостерігач. А решту не бачив взагалі.
04.02.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович написав:
Мені необхідне налаштування щоб співробітник бачив тільки ті завдання де він спостерігач.

При перевірці прав доступу під час виведення будь-якого списку процесів - накладаються права доступу по спостерігачам за тими менеджерами, якими має доступ до БП. Спробуйте дати доступ як мінімум до цього користувача.
04.02.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар