1b.app
Скопійоване посилання -

Відновити пароль та логін до форуму

Бокс клієнта sanexpert.1b.app
Пошта, на яку він реєструвався tepla09@gmail.com
прошу вислати на його пошту логін та пароль для входу на форум та в його бокс
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

що заважає клієнту зробити це?
05.01.2022, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

для початку клієнту потрібно відновити вказаний бокс, в який він не заходив більше 7ми днів, далі відновити доступ при вході (там є можливість )
05.01.2022, 12:37
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Клієнт мені повідомив, що листи, які приходять з відновленням – недійсні. Тобто він натискає на посилання і ніякого скидання пароля не відбувається, тому він і перестав заходити у ванбокс так як не міг зайти на сайт щоб качати звідти програми
05.01.2022, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доступу надіслані клієнту повторно
05.01.2022, 13:31
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Матюшко Денис
OneBox CORP
OneBox, Sales Manager написав:
sanexpert.1b.app

вчимося копіювати без пробілів
05.01.2022, 16:05
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так я вводив пароль вручну
головне що заробило у тебе)
05.01.2022, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Матюшко Денис
OneBox CORP
OneBox, Sales Manager написав:
так я вводив пароль вручну
головне що заробило у тебе)

відкрив лист з доступами, які відправив
ctrl c + ctrl v = вхід у демку
05.01.2022, 16:10
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар