1b.app
Скопійоване посилання -

Яким калькулятором ви це рахуєте? (Баланс клієнтів, дебіторка та зобов`язання)

Поясніть будь ласка ці розрахунки. бо в нас до цього була каша із взаєморозрахунками. був повний треш... а зараз після оновлення ще додалися нові результати
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Уточніть, що саме у розрахунках вам не зрозуміло?
26.07.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Уточніть, що саме у розрахунках вам не зрозуміло?

Підсумковий баланс (наш баланс плюс баланс клієнта) 400(₴)
26.07.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

клієнт нам сплативши 350грн. з нмш ми клієнту повернули 250грн чому підсумковий +600грн??
доречі після вашої відповіді при відміченій опції "Відображати підсумковий баланс зобов'язань як суму нашого балансу та балансу клієнта" вже вважає правильно. Як не дивно.
Роз'ясніть будь ласка логіку розрахунку підсумкового балансу без включеного та з включенням "Відображати підсумковий баланс зобов'язань як суму нашого балансу та балансу клієнта"
для нас це дуже важливо розуміти тому що коли на тестовому клієнті 2 платежі легко виявити справжнє число. а коли по клієнту більше 1000 платежів, то це проблема.
Дякую!
26.07.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Василишин Василь Ярославович написав:
клієнт нам сплативши 350грн. з нмш ми клієнту повернули 250грн чому підсумковий +600грн??
Роз'ясніть будь ласка логіку розрахунку підсумкового балансу без включеного та з включенням "Відображати підсумковий баланс зобов'язань як суму нашого балансу та балансу клієнта"

Ну там же написано "Баланс клієнта мінус наш баланс" = 350 - (-250) = 600
Ми заплатили клієнту – значить ми у мінусі щодо системи, а клієнт – у плюсі.
26.07.2021, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

по факту в даному випадку платежів тільки я плюс на 100грн на мою користь.
350 - (-250) = 600 це факт. Не можу зрозуміти де такі розрахунки застосовувати на практиці
-350 у клієніа робить мій баланс +350
-250 при оплаті з мого балансу - робить клієнту +250 до балансу
27.07.2021, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар