1b.app
Скопійоване посилання -

Розділювачі цифр

У мого клієнта є глобальна проблема зі звітами та їх подальшою обробкою в екселі. Він копіює цифри з нашого звіту, вставляє його в ексель, і не може з ними працювати, тому що роздільники цифр різні і система по-різному розуміє значення (1 млн. сприймає як 1). Чи можна якось глобально вирішити питання, щоб не редагувати його звіти в OneBox або кожен його звіт в екселі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Спробую розповісти як це мало бути зроблено "правильно".
У налаштуваннях будь-якої операційної системи є розділ "Регіональні налаштування".
Це стосується всіх операційних систем.
Там вказується мова, формат у якому показувати дату (YYYY-MM-DD, DD/MM/YYYY, ...), формат у якому вказувати час (12/24), формат яку валюту показувати і як саме (значок $ спереду, значок $ після), як форматувати дати (пробіли між тисячами, плаваюча точка це точка або кома, як показувати негативні числа - у дужках або з мінусом).
Там приблизно така купа налаштувань, як на скріншотах.
Коли ти пишеш софт під операційну систему (desktop-софт), то по-правильному тобі потрібно при запуску програми запитати регіональні налаштування або викликати штатні методи операційної системи типу показати грошове значення (xxx). І в такому разі операційна система сама відформатує дані і покаже їх на екрані відповідно до налаштувань.
Таким чином досягається, що у всіх програмах на операційній системі однакове форматування даних та одна мова. Правильно працює COPY-PASTE між усіма програмами тощо.
---
Але! Ось настає епоха хмарного софту, який працює через браузер.
І біда-сум, тільки один браузер дозволяє регіональні параметри операційної системи – це Firefox. Решта на це забивають на повну.
(Хоча мова передають усі).
З мовою виходить така картинка: я знаю що у користувача виставлена англійська мова в операційній системі, але використовувати це не можу - тому що всі почнуть скаржитися "я хочу, щоб операційна система була англійською, але сайт хочу читати російською, чому мене редиректит на английскую версію, га?".
А я регіональними параметрами проблема стала значно масштабнішою: я не можу їх дізнатися і мені треба показувати форматування на власний розсуд. Ви ж розумієте, що якщо у вас є OneBox який показує дані одним способом, є desktop Excel, у якого форматування під налаштування операційної системи, а є Google Drive, у якого взагалі налаштування під регіональні параметри США - то COPY-PASTE між ними нормально працювати не буде.
Навіть якщо ми в OneBox виправимо, то в Google Drive все одно залишиться розбіжність з вашою операційною системою.
---
По суті, єдиний варіант це вирішити хоч якось, це зробити всередині OneBox регіональні параметри "свої", щоб можна було все налаштовувати як завгодно.
Тільки ось у OneBox близько 5000-6000 екранів (сторінок), і потрібно переглянути кожну та відформатувати виведення кожного рядка. Колись ми це зробимо, але поки що є завдання важливіші.
18.12.2020, 10:16
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Забув укласти файли.
18.12.2020, 10:17
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар