1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можна додати графік до Звітів

чи можна додати до наявних звітів графік з відображенням щоденних показників за звітом за вибраний період https://prnt.sc/vdiimf
а в налаштуваннях вибирати період відображення одного показника. Наприклад День/тиждень/місяць. і залежно від того, що вибрано графік будується з показників за день/тиждень/місяць за обраний період.
мені потрібно для розуміння кривої Доходів, оборотів по днях, розуміння закономірності сезонності та дня тижня. Допомагає оцінити показники у період.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

додати графік до цього звіту займе близько 3х годин
05.11.2020, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо графік працюватиме відповідно до вказаних настройок, мене влаштовує. Тип графіка крива чи діаграма? https://prnt.sc/ve01f6
05.11.2020, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

графік буде для кожного показника чи один для кількох? Потрібно кілька показників бачити у графіку.
05.11.2020, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
графік буде для кожного показника чи один для кількох? Потрібно кілька показників бачити у графіку.

якщо потрібно трохи краще відразу уточніть які щоб дати оцінку
09.11.2020, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну як одразу написати таке. Тут зміст у кількості графіків що виводяться у звіті. Наприклад, у звіті може бути потрібен графік по 1 показнику, а у другому на 10 показників потрібні графіки або графік. Тут слід розуміти варіанти. іноді в одному графіку зручніше було б бачити пару показників криві, якщо скрізь вважається сума, наприклад. а якщо кількість то такі на один не виведеш через велику різницю значень.
або висновок під кожен показник графіка окремого зробити, так не буде зав'язки, менш інформативно, але немає проблеми з різними показниками (кількість/Сума).
Наприклад, за місяць Виручка/маржа/Чистий дохід. Бачити графіки щодня зручно і є розуміння коливань за місяцем. Період прорахунку вистачив і День.
графіки - це візуалізація цифр для загального сприйняття.
09.11.2020, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
графік буде для кожного показника чи один для кількох? Потрібно кілька показників бачити у графіку.

якщо потрібно трохи краще відразу уточніть які щоб дати оцінку

чекаю на відповідь, які можуть бути варіанти, що ви можете зробити?
я розгляну різні, наприклад, графік на показники Кількість і Графік на показники Сума, графік на показники прорахунку за формулою. Просто в одному графіку поєднувати кількість і сума то у них дуже відрізняються показники і графік буде не інформативним. або налаштування як фільтр за яким показником показати графік. Окресліть варіанти, які можете реалізувати. Космічних грошей я не готовий витратити але це полегшує аналіз роботи і це потрібно мені і думаю не тільки мені в результаті
13.11.2020, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
графік буде для кожного показника чи один для кількох? Потрібно кілька показників бачити у графіку.

якщо потрібно трохи краще відразу уточніть які щоб дати оцінку

чекаю на відповідь, які можуть бути варіанти, що ви можете зробити?
я розгляну різні, наприклад, графік на показники Кількість і Графік на показники Сума, графік на показники прорахунку за формулою. Просто в одному графіку поєднувати кількість і сума то у них дуже відрізняються показники і графік буде не інформативним. або налаштування як фільтр за яким показником показати графік. Окресліть варіанти, які можете реалізувати. Космічних грошей я не готовий витратити але це полегшує аналіз роботи і це потрібно мені і думаю не тільки мені в результаті

правильніше було б робити універсальний графік у якому ви вибираєте показники та їх виводить як криві у графіці але нюанс у тому що ви хочете періоди (за день тиждень місяць і тд)
давайте краще зачекаємо на реліз там будуть нові звіти і вже вам не доведеться платити космос гроші
14.11.2020, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
графік буде для кожного показника чи один для кількох? Потрібно кілька показників бачити у графіку.

якщо потрібно трохи краще відразу уточніть які щоб дати оцінку

чекаю на відповідь, які можуть бути варіанти, що ви можете зробити?
я розгляну різні, наприклад, графік на показники Кількість і Графік на показники Сума, графік на показники прорахунку за формулою. Просто в одному графіку поєднувати кількість і сума то у них дуже відрізняються показники і графік буде не інформативним. або налаштування як фільтр за яким показником показати графік. Окресліть варіанти, які можете реалізувати. Космічних грошей я не готовий витратити але це полегшує аналіз роботи і це потрібно мені і думаю не тільки мені в результаті

правильніше було б робити універсальний графік у якому ви вибираєте показники та їх виводить як криві у графіці але нюанс у тому що ви хочете періоди (за день тиждень місяць і тд)
давайте краще зачекаємо на реліз там будуть нові звіти і вже вам не доведеться платити космос гроші

ок
14.11.2020, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар