1b.app
Скопійоване посилання -

Запит на допомогу у налаштуванні

Здрастуйте, у мене в структурі кілька офісів, відповідно кілька керівників та менеджерів, які їм підкоряються.
Мета: налаштувати з-му так щоб менеджери та керівник окремого офісу бачили тільки свої замовлення та завдання, але у разі необхідності могли побачити чуже замовлення, є наприклад його зробили в ньому спостерігачем, не більше.
вже не перший місяць намагаюся це зробити сама, не виходить. Ми відкриваємо офіси в інших містах, хочу давати їм бокс як црм, але я не можу на 100% їм довіряти і не хочу, щоб вони могли бачити все і вся.
Зараз мені потрібна допомога в цьому налаштуванні для існуючих 3-х офісів, і потім зможемо це використовувати для інших. Допоможіть будь ласка, це дуже важливо
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Раніше була ось така тема.
Я припускаю що поділ структури / бізнес-процесів (за ними і налаштувати права) / рахунків і т.д. можна вирішити вашу задачу.
Якщо вам потрібне якесь конкретне рішення щодо налаштування системи/бізнес-процесів - рекомендую звернутися з цим питанням до інтеграторів, можливо, у них є готове рішення.
16.04.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
Здрастуйте, у мене в структурі кілька офісів, відповідно кілька керівників та менеджерів, які їм підкоряються.
Мета: налаштувати з-му так щоб менеджери та керівник окремого офісу бачили тільки свої замовлення та завдання, але у разі необхідності могли побачити чуже замовлення, є наприклад його зробили в ньому спостерігачем, не більше.
вже не перший місяць намагаюся це зробити сама, не виходить. Ми відкриваємо офіси в інших містах, хочу давати їм бокс як црм, але я не можу на 100% їм довіряти і не хочу, щоб вони могли бачити все і вся.
Зараз мені потрібна допомога в цьому налаштуванні для існуючих 3-х офісів, і потім зможемо це використовувати для інших. Допоможіть будь ласка, це дуже важливо

Доброго дня! Можна створити 3 відділи зі своїми бізнес-процесами і кожному привласнити певні права. У розділі Фінанси залишити права лише на перегляд та додавання платежу (якщо це необхідно)
17.04.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок, мені потрібна в цьому допомога, сама я все тільки псую, вже купу часу витратила і не виходить
17.04.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
ок, мені потрібна в цьому допомога, сама я все тільки псую, вже купу часу витратила і не виходить

Напишіть нам запит https://crm-onebox.com/partner/olmonic/
З Вами зв'яжуться у найкоротші терміни
17.04.2021, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П. Certified-партнер
Olmonic написав:

Нетудихати Інна писав/ла:
ок, мені потрібна в цьому допомога, сама я все тільки псую, вже купу часу витратила і не виходить

Напишіть нам запит https://crm-onebox.com/partner/olmonic/
З Вами зв'яжуться у найкоротші терміни

дякую, написала
17.04.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
як варіант - пишіть і нам https://crm-onebox.com/ua/partner/integrator/
маємо досвід.
17.04.2021, 20:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:

Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П. Certified-партнер
Olmonic написав:

Нетудихати Інна писав/ла:
ок, мені потрібна в цьому допомога, сама я все тільки псую, вже купу часу витратила і не виходить

Напишіть нам запит https://crm-onebox.com/partner/olmonic/
З Вами зв'яжуться у найкоротші терміни

дякую, написала

Інно, Ви вирішили ваше питання з налаштуваннями? Я й досі не побачила ваш запит. Якщо питання не вирішено , будь ласка , продублювати запит на електронну пошту olmoniccrm@gmail.com
21.04.2021, 08:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар