1b.app
Скопійоване посилання -

Як отримати доступ до клієнтського боксу, не з'їдаючи ліцензії

Я інтегратор, але в бокс клієнта увійти не зможу
Якщо я все правильно зрозумів то потрібно, щоб мені в правах поставили галочку
Кому і куди писати з цього питання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Стати партнером компанії потрібно, тоді такий варіант можливий
26.09.2020, 19:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Суханицький Андрій Володимирович Співробітник написав:
Стати партнером компанії потрібно, тоді такий варіант можливий

Я як партнер :)
Договір підписував
На станиці https://crm-onebox.com/ru/integrators/ розмістили
Прошу дати більше деталей
26.09.2020, 22:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Твій обліковий запис з'їдає ліцензії, тому що у тебе немає доступу до box.wp.
Кілька місяців тому я дав команду заблокувати там твій обліковий запис, щоб у тебе більше ніколи не було можливості лаятися зі співробітниками в рамках box.wp, а все відбувалося публічно та прозоро тут на форумі.
Останньою краплею було те, що ти написав hvosting'y купу бруду на нас, а мені Костя подзвонив і спитав "що це за клієнт і чому він вас обливає говном". Але ж правда в тому, що ти "типу партнер", та ще й бокс отримав безкоштовно.
Тому, чувак, ти тепер забанен в box.wp і своє рішення я поки скасовувати не бачу жодного сенсу.
07.10.2020, 10:45
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Кілька місяців тому я дав команду заблокувати там твій обліковий запис, щоб у тебе більше ніколи не було можливості лаятися зі співробітниками в рамках box.wp, а все відбувалося публічно та прозоро тут на форумі.

А ти можеш надати факт, що я сварився?

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Останньою краплею було те, що ти написав hvosting'y купу бруду на нас, а мені Костя подзвонив і спитав "що це за клієнт і чому він вас обливає говном". Але ж правда в тому, що ти "типу партнер", та ще й бокс отримав безкоштовно.

А ти добре володієш інформацією, і ти знаєш що мені елементарне завдання з розвантаження товарів на розетку (баг) вирішували 3 місяці, при цьому висували щотижня нову версію моїх проблем і що мені прийшло 10 разів просити співробітників хостингу, щоб вони мені змінювали параметри сервака. (то просили додати 1 ГБ операти, потім ще 1, потім своп, потім щось перебудувати, потім почистити) і що я тубо "задовбав" хвостинг, тому що мені "твої" говорили що проблема з сервером і вони тут не до чого і потім всі якимось дивом зважилися без зміни сервака та параметрів, а я на це все витратив купу часу та нервів через те, що хтось не міг визнати що це баг (або не зміг довести цього)
Ти в курсі, що подібних завдань було чимало, до цього завдання, що я тупо вже втомився від рівня безграмотності співробітників ТП.

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Але ж правда в тому, що ти "типу партнер", та ще й бокс отримав безкоштовно.

А ти впевнений що безкоштовно (я їх отримав у рахунок ЗП, яку Діма мені не видав і то частково)?

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Тому, чувак, ти тепер забанен в box.wp і своє рішення я поки скасовувати не бачу жодного сенсу.

Давай якось домовимося, я вмію визнавати свої помилки, покажіть у чому я неправий або зробив помилку і продовжимо спільну роботу
07.10.2020, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як я вже написав вище, я не розумію, чому я повинен тебе розбанювати і давати тобі партнерський доступ. Я не тримаю на тебе зла, я оперую чисто управлінськими:
1. як інтегратор ти не наводиш клієнтів та/або не допомагаєш існуючим клієнтам, які нам за це платять.
2. ти можеш наїжджати на партнерів та співробітників, якщо тобі здається, що хтось безграмотний. На мій погляд наїзд на будь-яку людину з будь-якої причини (буть-то вона 100500 разів дибіл) гарантовано не покращить ситуацію.
3. ти безперервно постиш баги на форумі, ще й натякаєш, щоб тобі за це платили.
ПИТАННЯ: навіщо OneBox'y такий партнер? Яку пряму матеріальну вигоду отримує OneBox від тебе?
07.10.2020, 21:15
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Як я вже написав вище, я не розумію, чому я повинен тебе розбанювати і давати тобі партнерський доступ. Я не тримаю на тебе зла, я оперую чисто управлінськими:1. як інтегратор ти не наводиш клієнтів та/або не допомагаєш існуючим клієнтам, які нам за це платять.2. ти можеш наїжджати на партнерів та співробітників, якщо тобі здається, що хтось безграмотний. З моєї точки зору наїзд на будь-яку людину з будь-якої причини (якби вона 100500 разів дибіл) гарантовано не покращить ситуацію.3. ти безперервно постиш баги на форумі, ще й натякаєш щоб тобі за це платили. ПИТАННЯ: навіщо OneBox'y такий партнер? Яку пряму матеріальну вигоду отримує OneBox від тебе?

1. Як інтегратор я особливо і не працював, єдиний по суті клієнт був колар і то я не прагнув виступати в ролі інтегратора, я більше виступав як людина з боку колару, скільки колар заплатив ванбоксу за останній рік ти можеш подивитись, чи не знаю це нормальна сума чи ні для роботи партнерів вирішать вам.
На даний момент я тільки почав замислюватися над тим, щоб стати партнером і з цього почав збирати інформацію, тому що побачив реальні зрушення в компанії на краще, при старій "схемі" роботи я взагалі не бачив перспектив і бажання, тому не прагнув розвивати у собі інтегратора
2. Я не наїжджаю, я просто говорю прямо і чесно те що я думаю, можливо моя різкість когось ображає, але в мене не було думки когось принизити чи образити, мета була одна вирішити проблему, якнайшвидше, але співробітники ТП працювали за такою системою, що їм це було не вигідно і вони часто йшли на обман (було що 3 рази без перевірки тупо пишу, проблема вирішена, перевіряю, нічого не працює, далі скриню і даю посилання, беруть тупо і назад ставлять баг)
3. Я виставляю баги на форумі тому що вони у мене виникають і єдиний інструмент їх вирішення це форму (при цьому він у кілька разів кращий за той механізм який був раніше), а від багів у мене страждаємо мій власний бізнес.
4. З приводу "ще і натякаєш щоб тобі за це платили" як на мене це логічно, я витратив час описав баг і за свою роботу отримав винагороду і було б правильно що б заплатив за це те хто припустився помилки або ж його керівник, це нормальна практика і це добре стимулювали б розробника писати якісний код
5. З приводу "Яку пряму матеріальну вигоду отримує OneBox від тебе?" як мінімум:
5.1. Ви вирішуєте баги, продукт стає кращим, ви отримує більше клієнтів
5.2. Я пишу на форумі в результаті ви не витрачаєте гроші на маркетинг :)
5.3. Якщо я прийму рішення бути повноцінним партнером, то очевидно, що я вам приведу нових клієнтів або покращу роботу старих, які в свою чергу будуть докуповувати ліцензії або доопрацювання.
Загалом давай не тягнути кота за балабони і ухвалимо рішення з приводу мого партнерства, якщо ви вважаєте, що вам такий партнер не потрібен, то тоді так і пишіть, що ми/я подумали і вирішили, і прибирайте тоді мене зі сторінки партнерів, а то як то виходить незрозуміло типу партнер, а насправді повних механізмів роботи немає
07.10.2020, 23:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


5.1. Ви вирішуєте баги, продукт стає кращим, ви отримує більше клієнтів
5.2. Я пишу на форумі в результаті ви не витрачаєте гроші на маркетинг :)
5.3. Якщо я прийму рішення бути повноцінним партнером, то очевидно, що я вам приведу нових клієнтів або покращу роботу старих, які в свою чергу будуть докуповувати ліцензії або доопрацювання.

5.1. та НУ? та як саме це працює? Ти реально думаєш, що покращуючи продукт ми отримаємо більше клієнтів? Ха-ха. Можливо, з Дімою таке переконання проканає, але не зі мною.
5.2. Маркетинг витрачає гроші на правильні відповіді, а чи не на питання.
Тому чим більше ти поставиш запитань, тим більше маркетинг витратить на тебе грошей.
Все рівно навпаки.
5.3. Я поверну тобі доступ, якщо ти станеш інтегратором і реально працюватимеш з клієнтами за всіма правилами. Поки ти цього не робиш – соррі, ні.
Також мене не цікавить докуп ліцензій і точно не цікавить доопрацювання, це не головне в цьому бізнесі. Головне - якнайбільше клієнтів на оренді, і для цього мені потрібно якнайбільше зацікавлених у клієнтах інтеграторів.
08.10.2020, 10:44
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
5.1. та НУ? та як саме це працює? Ти реально думаєш, що покращуючи продукт ми отримаємо більше клієнтів? Ха-ха. Можливо, з Дімою таке переконання проканає, але не зі мною.

У мене це працює все моє "робоче" життя, робиш ідеально роботу для 1-2 клієнтів, у подарунок отримуєш дуже лояльного клієнта і так далі, у народі називається "сарафанне радіо", коли не ти шукаєш клієнтів, а вони тебе.
Метод перевірений часом!

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
5.2. Маркетинг витрачає гроші на правильні відповіді, а чи не на питання.
Тому чим більше ти поставиш запитань, тим більше маркетинг витратить на тебе грошей.
Все рівно навпаки.

Ну значить я не правий, ти начебто раніше писав, що схема така, що люди будуть писати на сайті, це буде збільшувати індексацію сайту, в результаті сайт буде рости в рейтингу і потрапляти в тому (можливо мені так здалося).

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
5.3. Я поверну тобі доступ, якщо ти станеш інтегратором і реально працюватимеш з клієнтами за всіма правилами.

Ок, домовилися, давай доступ + правила працюватиму за правилами
08.10.2020, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар