1b.app
Скопійоване посилання -

Зникли всі фотографії з усіх товарів

Шановні друзі, потрібна ваша екстрена допомога.
З ранку почався робочий день зовсім не ЯРКО, за фідами вивантажень на торгові майданчики почалися ПОМИЛКИ... заходжу в Продукти і дивуюся тому що всі фотографії з товарів ВІДСУТНІ.
Що робити (((((((((((((
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

GERA
BAAs Dev.
У Двох магазинах ТП Розетка було вимкнено всі товари через відсутність фотографій у ФІДЕ .................
У МЕНЕ ОСТАННІ ЗАМОВЛЕННЯ 6-го числа, ВЕСЬ ДЕНЬ МАГАЗИНИ ПРОСТОЯЛИ БЕЗ ЄДИНОГО ЗАМОВЛЕННЯ .........
ЯК НА ЦЕ ВСЕ РЕАГУВАТИ ???????
07.08.2021, 22:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Ми знайшли в чому проблема, вона була через дії "Видалити старі файли" . На os новий формат зберігання зображень, вони зберігаються у файлах і так як створювалися фото раніше, дія їх видалила. Дію ми виправимо, щоб вона не робила таких речей. У вас є файл з фотографіями, з якого можна взяти посилання на фотографії і залити їх заново?
09.08.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

.
OneBox production написав:
Добрий день. Ми знайшли в чому проблема, вона була через дії "Видалити старі файли" . На os новий формат зберігання зображень, вони зберігаються у файлах і так як створювалися фото раніше, дія їх видалила. Дію ми виправимо, щоб вона не робила таких речей. У вас є файл з фотографіями, з якого можна взяти посилання на фотографії і залити їх заново?

на жаль навряд чи хіба що назад із прома витягнути
я встиг вимкнути обмін фоток на проміжку
09.08.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

будь ласка, дайте посилання на ваш пром файлик yml з фотографіями - я заберу з нього фото і завантажу продуктам. Як продукти на промі пов'язані із продуктами в боксі? Що вони однакове?
09.08.2021, 18:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
артикул у них унікальний та однаковий між двома системами
напишіть будь ласка у месенджер телеграм або вайбер 0932266440
не хочу розшарувати фід у відкритий доступ
09.08.2021, 19:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Strelec написав:

.
OneBox production написав:
Добрий день. Ми знайшли в чому проблема, вона була через дії "Видалити старі файли" . На os новий формат зберігання зображень, вони зберігаються у файлах і так як створювалися фото раніше, дія їх видалила. Дію ми виправимо, щоб вона не робила таких речей. У вас є файл з фотографіями, з якого можна взяти посилання на фотографії і залити їх заново?

на жаль навряд чи хіба що назад із прома витягнути
я встиг вимкнути обмін фоток на проміжку

він у мене в автоматизації налаштований як імпорт допилених даних із сайту назад у систему можете його взяти.
09.08.2021, 19:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

.
OneBox production написав:
будь ласка, дайте посилання на ваш пром файлик yml з фотографіями - я заберу з нього фото і завантажу продуктам. Як продукти на промі пов'язані із продуктами в боксі? Що вони однакове?

він у мене в автоматизації налаштований як імпорт допилених даних із сайту назад у систему можете його взяти.
09.08.2021, 19:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Фотографії почав заливати з файлу, який вказаний у дії імпорту з підписом "Контент з ПРОМА". Через пів години всі фотографії, які є у файлі, заллються в бокс.
10.08.2021, 09:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

.
OneBox production написав:
Добрий день. Фотографії почав заливати з файлу, який вказаний у дії імпорту з підписом "Контент з ПРОМА". Через пів години всі фотографії, які є у файлі, заллються в бокс.

Дякую, головне додаткові фотографії, що б залилися, тому що в товарах зараз, в додаткових фотографіях немає нічого, але видно заглушки )))
10.08.2021, 09:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дод. фото на промі є? У цьому файлі перші продукти вони відсутні
10.08.2021, 09:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

.
OneBox production написав:
Дод. фото на промі є? У цьому файлі перші продукти вони відсутні

Так є приблизно у 70% асортименту є додаткові фотографії
10.08.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Ось я по 1 товару на прикладі: Намет туристичний УКРАЇНА 4 місний (200 х 200 х 135)
І так багато товарів.
У тому фіді є товари з додатковими картинками))) Якщо є в товарі заглушка на кілька картинок значить ці додаткові картинки були на промі))))
10.08.2021, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

.
OneBox production написав:
Дод. фото на промі є? У цьому файлі перші продукти вони відсутні

Підкажіть, будь ласка, коли заллються інші (додаткові) фотки ???
Дякую.
11.08.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Поставив на завантаження додаткові фотографії. Приблизно через півгодини у всіх товарів будуть фото+доп фото
13.08.2021, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар