1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібно зробити копіювання фільтрів товарів у знайдений продукт

бокс https://cabinet.b2bframes.com/admin
Мені потрібно реалізувати таке:
1) Якщо у продукту виконуються умови додаткових полів, то при збереженні продукту знайти інший продукт за значенням поля (код, артикул, зовнішній ід, назва, штрих-код) або додаткові поля продукту
2) Скопіювати вибрані фільтри в картку знайденого продукту з усіма галочками фільтрами та іншим
- на даний момент мені потрібно копіювати 2 фільтри
- при копіюванні переносити значення фільтра (додавати запис), не додавати новий запис, якщо у продукту вже є фільтр з таким самим значенням, тобто за фактом, у товару, в який я копіюватиму фільтра буде в середньому 3-5 однакових фільтрів з різними значеннями
3) Не хотілося б занапастити такий функціонал на такій вузькій спеціалізації, тому як доповнення до такої дії, прошу порахувати окремо можливість не тільки копіювати фільтра, але й поля/доп/поля продукту
Зараз щодо налаштувань мені підходить дія "Порахувати значення за формулою і записати в зазначен
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день

Hotsiak Roman написав:
Мені потрібно реалізувати таке:
1) Якщо у продукту виконуються умови додаткових полів, то при збереженні продукту знайти інший продукт за значенням поля (код, артикул, зовнішній ід, назва, штрих-код) або додаткові поля продукту
2) Скопіювати вибрані фільтри в картку знайденого продукту з усіма галочками фільтрами та іншим
- на даний момент мені потрібно копіювати 2 фільтри
- при копіюванні переносити значення фільтра (додавати запис), не додавати новий запис, якщо у продукту вже є фільтр з таким самим значенням, тобто за фактом, у товару, в який я копіюватиму фільтра буде в середньому 3-5 однакових фільтрів з різними значеннями

Така дія для копіювання фільтрів займе близько 4год. Якщо додавати туди функціонал копіювання допполей, це приблизно +2год.
Виникають дод. питання: ви хочете додавати тільки відсутні фільтри або видаляти всі фільтри цього продукту і 1 в 1 копіювати? Наприклад, якщо у вас і там і там є фільтр "колір", то доповнити поточну картку продукту іншим кольором або перезаписати поточний або взагалі нічого не робити?

Hotsiak Roman написав:
Оцініть так само скільки часу потрібно, щоб перенести функціонал

1год
21.07.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

.
OneBox production написав:
Виникають дод. питання: ви хочете додавати тільки відсутні фільтри або видаляти всі фільтри цього продукту і 1 в 1 копіювати? Наприклад, якщо у вас і там і там є фільтр "колір", то доповнити поточну картку продукту іншим кольором або перезаписати поточний або взагалі нічого не робити?

Потрібно копіювати всі значення вибраних фільтрів, якщо таких у знайденій картці немає
Наприклад:
У поточного продукту фільтр Колір: Синій
У продукту є 2 фільтри: Колір: Червоний; Колір зелений
Дія повинна додати в продукт фільтр Колір: Синій, разом вийде 3 фільтри: Колір: Червоний; Колір зелений; Колір синій
Копіювати мені потрібно 2 фільтри Колір та Розмір, тобто вибрати потрібно відразу кілька фільтрів

.
OneBox production написав:
Якщо додавати туди функціонал копіювання допполей, це приблизно +2год.

Стандартні сюди входять?
21.07.2021, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор писав/ла:
Стандартні сюди входять?

я про це не писав. Значить, не входять. Можете одразу формувати весь список вимог будь-ласка та весь список необхідних стандартних полів? Я знаю близько 100 штук, це займе близько 10 годин доопрацювання.
22.07.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

.
OneBox production написав:
я про це не писав. Значить, не входять. Можете одразу формувати весь список вимог будь-ласка та весь список необхідних стандартних полів? Я знаю близько 100 штук, це займе близько 10 годин доопрацювання.

Давай ті ж, що й у дії "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле"
22.07.2021, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

.
OneBox production написав:
години 2

Це + 2 години до оцінки функціоналу https://prnt.sc/1ecderf? Чи це загальна оцінка, щоб додати такі ж поля як у дії "Порахувати та записати..."?
Резюмую:
1) Дія копіювання фільтрів – 4 години
2) Додати копіювання полів до фільтрів - 2/2+2?
3) Перенести функціонал змінних фільтрів – 1 год.
За другим пунктом уточни, будь ласка.
22.07.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Суханицький Андрій
Інтегратор писав/ла:
Резюмую:
1) Дія копіювання фільтрів – 4 години
2) Додати копіювання полів до фільтрів - 2/2+2?
3) Перенести функціонал змінних фільтрів – 1 год.

Тобто, буде так?
1) Дія копіювання фільтрів – 4 години
2) Додати копіювання полів до фільтрів – 4години
3) Перенести функціонал змінних фільтрів – 1 год.
Разом – 9 годин?
22.07.2021, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Чи не бачу кнопку, щоб підтвердити завдання?
22.07.2021, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ти ж не автор, у тебе її нема)
22.07.2021, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
соррі, тупанув
22.07.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

нічого, я взагалі жодного разу не бачив як вона виглядає
22.07.2021, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Сорян, є ще одне прохання щодо фільтрів, пункт 1.
Можна зробити, що якщо знайшли такий самий фільтр, то оновити поля, маю на увазі галочки націнки та інше?
І мені ж потрібно перевіряти одразу кілька умов у поточній картці та картці шуканого, ти це враховував?
22.07.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок, не забудь дописати це все в тз
22.07.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар