1b.app
Скопійоване посилання -

Перерахунок собівартості згідно курсу Валют - Оцініть доопрацювання

Оцініть доопрацювання, переоцініть залишок складу, - вхідної ціни, згідно з курсом валют.
Всі товари ставляться на прихід у у.о., СРМ за поточним курсом змінює на грн., потрібно мати можливість зробити переоцінку залишків складу згідно з поточним курсом валют
приклад
Товар А - парафія 10у.о. курс 28,5 = 285 грн
Переоблік робимо і курс стоїть у системі 29., тобто. собівартість повинна змінитися на 10 у. * 29 = 290 грн.
Таке можна робити через Ексель таблицю, і масове списання потім прихід, і мені колись оцінювали таке доопрацювання, але я не робив тоді.
у мене залишки у у.о. і мені потрібно тільки по ситуації їх переоцінювати, автоматизації не потрібно, просто товари, які оприбутковані у валюті, можна було переоцінити, якщо курс змінюється. Це не часто, але буває.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можна зробити таку кнопку у вкладці Склади у картці продукту. При натисканні всі залишки товару в інших валютах будуть перераховуватися за поточним курсом. Займе близько 4год
27.10.2020, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Добрий день. Можна зробити таку кнопку у вкладці Склади у картці продукту. При натисканні всі залишки товару в інших валютах будуть перераховуватися за поточним курсом. Займе близько 4год

ні, мені потрібен масовий варіант - Усього складу, якщо доведеться заходити в кожен продукт то це 3500-4500 продуктів, це день витратити.
всі товари за одну дію перерахувати Вхідну ціну згідно з поточним курсом валют з боксу.
27.10.2020, 19:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зрозумів, я подумав чому те, що точково кожен товар хочете. Тоді давайте це зробимо десь у списку залишків та прикрутимо права доступу на цю кнопку. При натисканні на тлі по крону запуститься перерахунок за поточним курсом для всіх залишків. Займе 5г.
28.10.2020, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
зрозумів, я подумав чому те, що точково кожен товар хочете. Тоді давайте це зробимо десь у списку залишків та прикрутимо права доступу на цю кнопку. При натисканні на тлі по крону запуститься перерахунок за поточним курсом для всіх залишків. Займе 5г.

може все-таки 4:). Як буде і де мені не дуже важливо. Головне, щоб дія відбувалася. Можете і на автоматизацію щодня повісити, можете кнопкою, просто щоб можна було переоцінити всі товари на складі за новим курсом. саме ті, що оприбутковані у валюті, що оприбутковано в грн відповідно його не переоцінити. Хоч у мене немає в грн товарів, але мало.
28.10.2020, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо кнопкою з правами доступу в списку залишків то 5, якщо вас влаштує дію автоматизації щодня - його можна зробити швидше, за 4ч.
28.10.2020, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, влаштує Автоматизація щодня: Головне - Переоцінка тільки товарів які оприбутковані у валюті (наприклад у.о.). Переоцінити їхню собівартість у валюту боксу (грн).
якщо все так виставляйте рахунок
28.10.2020, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також цікавить така доопрацювання. А то курс змінюється, а вхідна ціна в грн – ні.
01.03.2021, 23:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар