1b.app
Скопійоване посилання -

Після 1-го числа багато товарів без фотографій та без артикулів

Після першого числа з'явилося багато товарів без фотографій і без артикулів, але якимось чином вони потрапляють на замовлення в боксі.
приклад.
Товар який купили на сайті має артикул 4024144642588
У боксі на замовлення цей товар не має фото та немає артикула
У картці товару в боксі код цього товару 115171 (немає фото, немає артикула) - але якщо в боксі скористатися пошуком по артикулу того товару, який купили на сайті то в боксі цей товар має код 89990 (має фото та має артикул). Але в замовлення боксу бачимо цей товар, але без фото і без артикула.
Як товар без артикула потрапляє на замовлення бокс? Чому немає фото та немає артикула? Чому з'явилися дублі товарів та як це все виправити? Це почалося після 1-го числа, а 1-го числа було автоматичне оновлення системи.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Скляров Александр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Якщо точніше, це почалося з 2-го числа з 7 ранку.
У деяких товарів у замовленні в боксі є артикул, але немає фото, а в деяких немає ні фото, ні артикула.
Раніше все було у всіх товарів (артикули, фото) і не було дублів. А зараз хаос, замовлення неможливо обробити.
Повна халепа!
04.01.2023, 01:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скляров Александр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Я здається, знайшов причину.
скрін 1
Бокс імпортує товари із замовлення із сайту.
Так не повинно бути. Як було раніше – бокс дивиться в базу даних сайту, у замовленні на сайті бачить артикул товару та знаходить цей товар за артикулом у боксі. А зараз натомість, бокс імпортує товари із замовлень із сайту.
04.01.2023, 01:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня. З першого числа цього року ми не підтримуємо версію боксу mvp чи старше. Будь ласка, оновлюйтеся до os тоді ми зможемо вам допомогти.
04.01.2023, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скляров Александр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Bu, дякую Вам за відповідь!
Я думав, що 1 числа бокс оновиться в автоматичному режимі, принаймні так було зазначено.
Найближча дата поновлення 11е число
04.01.2023, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточніть будь ласка в темі, де було написано про автоматичне оновлення, чому воно не відбулося для вашої системи. У цьому питанні на жаль я не можу вам допомогти
04.01.2023, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер

Скляров Александр писал/а:
Если точнее, то это началось со 2-го числа с 7 утра.
У некоторых товаров в заказе в боксе есть артикул но нет фото, а у некоторых нет ни фото, ни артикула.
Ранее было всё у всех товаров (артикулы, фото) и не было дублей. А сейчас хаос, заказы невозможно обработать.
Повна халепа!

У вас схоже що при імпорті замовлень, система не знаходить товар і стоїть в дії щоб система створювала товар якщо не знаходить, в результаті у вас дублі товарів.
Можливо ви щось змінили в товарах або в боксі або на сайті (можливо ім'я), а система шукає по імені, в результаті не знаходить.
Спробуйте подивитись по якому полю система шукає товар і поставте щоб система не створювала нові товари, а можливо щоб додавала фіктивні товари (на якийсь час)
06.01.2023, 12:23

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар