1b.app
Скопійоване посилання -

Супутні товари в Onebox OS

Доброго дня, підкажіть, на MVP використовували таке поняття, як товари, що сполучають - вони відображалися при пошуку в замовленні і менеджери могли відразу з одним товаром додати аксесуари і т.п. Після оновлення не можемо знайти цю опцію, можливо є програма, яку ми не встановили?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

див. блоки інтерфейсу продуктів "Списки продуктів"
див. блок інтерфейсу процесу "Продукти зі списків, де є продукти процесу"
28.01.2022, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дякую, знайшли, але користуватись вкрай не зручно. Підкажіть, скільки коштуватиме реалізація як із аналогами продуктів? (або принаймні як це було у MVP версії). Потрібна вкладка в товарі "Супутні", щоб можна було просто через плюс додати аксесуари і т.п.
08.02.2022, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що заважає вивести таб та вивести на нього блок списків продуктів?
10.02.2022, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Ну ми так і зробили, тільки це ніяк не полегшує перегляд супутніх товарів, їхнє просте додавання або видалення. Порівняйте з вкладкою аналоги і думаю ви побачите різницю.
Посилання: https://owwa.crm-onebox.com/app/product/5374/edit/?tabid=8
Скрин
10.02.2022, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
А ось як виглядало вікно зв'язаних продуктів у MVP, можна було легко додати зв'язані продукти та видалити за потреби – як це зараз реалізовано з аналогами в ОС.
10.02.2022, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Максиме, підкажіть, скільки коштуватиме доопрацювання, щоб зробити роботу з супутніми товарами аналогічно аналогам?
21.02.2022, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Максиме, підкажіть, скільки коштуватиме доопрацювання, щоб зробити роботу з супутніми товарами аналогічно аналогам?

Я не можу оцінити вам дане доопрацювання у зв'язку з тим, що цей функціонал був скасований на користь списків продуктів.
Раніше я передавав це питання архітектору, ймовірно, він може прийняти рішення про зміну поточного функціоналу. Припускаю, що у такому разі в даній темі буде надана відповідна відповідь.
29.03.2022, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Як я розумію, відповіді не буде – дякую!
05.05.2022, 09:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар