1b.app
Скопійоване посилання -

в "Автоматичні дії раз на годину" "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)" галочку недовантажувати фільтр продукту якщо в продукті вже є фільтр (додавати фільтр тільки тим продуктам в яких вони пусті) скільки коштує?

в "Автоматичні дії раз на годину" "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)"
галочку недовантажувати фільтра продукту якщо у продукту вже є фільтра (додавати фільтра тільки тим продуктам у яких вони пусті)
скільки коштує?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Якщо додати цю фукцію https://1b.app/ru/forum/stock/12628-potribno-v-avtomatizatsii-universalniy-impor...
Скільки разом буде?
14.01.2022, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бучковський Ростислав Васильович писав/ла:
Якщо додати цю фукцію https://1b.app/ru/forum/stock/12628-potribno-v-avtomatizatsii-universalniy-impor...
Скільки разом буде?

6год
24.01.2022, 02:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. доопрацьовано налаштування "Не завантажувати фільтр-характеристики продукту за їх наявності" - якщо у існуючого продукту на момент імпорту є фільтра - з файлу фільтра імпортовані не будуть
2. основні поля категорії/продуктів/фільтрів додані до налаштувань щодо мультимовності (біля них є вказівка мови, наприклад "Ім'я продукту (ua)").
Потрібно вказувати обидва поля при необхідності, щоб базове використовувалося для створення/пошуку продукту, а мовою - для заповнення відповідної мови.
09.02.2022, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
2. основні поля категорії/продуктів/фільтрів додані до налаштувань щодо мультимовності (біля них є вказівка мови, наприклад "Ім'я продукту (ua)").
Потрібно вказувати обидва поля при необхідності, щоб базове використовувалося для створення/пошуку продукту, а мовою - для заповнення відповідної мови.

Для пошуку можна використовувати артикул чи код товару
(яж уточнювавши що в мене дві сили "Потрібно в автоматизації Універсальний імпорт продуктів (xml/json)
зробити можливість завантажувати на різних мовах
"є сила на укр завантажувати на укр
є сила на русявий. завантажувати на русявий. "
і "Потрібно вказувати обидва поля" немає можливості
10.02.2022, 08:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бучковський Ростислав Васильович писав/ла:
Для пошуку можна використовувати артикул чи код товару

вказуйте для пошуку артикул або код товару + заповнюйте українські поля = буде знаходити існуючі товари за артикулом/кодом та оновлювати в них поля заповненою мовою
10.02.2022, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ану тоді супер.
Дякую за доробку.
Думаю вона буде багато кому корисна.
14.02.2022, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар