1b.app
Скопійоване посилання -

Не відображається залишок на складах

Приклад процесу https://etg.crm-onebox.com/admin/customorder/order/38269/edit/
У замовленні додаю товар і полях порожньо
Залишок товару складі
Зарезервувати також немає змоги.
У чому причина того, що поля порожні?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Для того щоб показувався залишок, вам потрібно вибрати склад, залишок на якому ви хочете подивитися. Склад потрібно вибирати у полі "Склад", ви виділили його на першому крині
24.12.2021, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, так, склад обрала. Але решта некоректна. Коштує по "0" хоча ці товари на залишку є
24.12.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вивив вам ще одне поле, що називається "Серійний номер". Якщо він вказаний у продукту процесу – з таким же серійним номером шукається запис на складі. У разі оприбуткування товарів було зроблено без зазначення серійного номера, тобто. на складі немає продукту з таким же серійним номером.
24.12.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все я зрозуміла. Не знала, що це поле має таку важливість :)
Використовувала це поле, щоб копіювати туди одиницю значення для того, щоб була можливість передавати в 1с одиницю виміру :) Тоді налаштування копіювання скасовую.
Все, значить робитимемо доопрацювання з виведення одиниці виміру в експорт для передачі в 1С.
24.12.2021, 16:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Одиниця виміру і так є у видачі апі /api/1c8x/order-get/, якщо я правильно розумію, ви використовуєте його для отримання списку замовлень. Поле виробництватуніту , що знаходиться на шляху ордерcontent->product
24.12.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дід Мороз
OneBox production написав:
Одиниця виміру і так є у видачі апі /api/1c8x/order-get/, якщо я правильно розумію, ви використовуєте його для отримання списку замовлень. Поле виробництватуніту знаходиться на шляху ордерcontent->produc

Ну так, я зараз теж бачу, що вона є... Не розумію. Можливо вже було якесь доопрацювання. Тому що раніше одиниця не відображалася у видачі.
05.01.2022, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар