1b.app
Скопійоване посилання -

Замовлення по бартеру

Добрий день. Виникло таке питання, у нас почали з'являтися замовлення бартеру.
Як нам їх враховувати, щоб не було сплати за ними у грошовому еквіваленті, тим самим такі замовлення не фігурували у звітах про продаж за гроші?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можливо, ваше завдання вирішить проведення віртуальних платежів? (у платежі є галочка "Не враховувати платіж у балансі (віртуальний платіж)")
26.03.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Краще створити гаманець (account), який позначатиметься як "Віртуальна каса".
І проводити через нього гроші.
Бартер це все одно обмін грошима: дві угоди, в обох є платежі.
26.03.2021, 21:08
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Насправді завдання не зовсім зрозуміле ... Але я припускаю наступну модель - товар ставиться на прихід від клієнта, а ваш товар продається зі складу.
Якщо ви продаєте товар зі складу і оприбуткуєте в одному процесі, то в налаштуваннях бізнес-процесу можна відключити облік зобов'язань (якщо звичайно ви їх використовуєте).
Таким чином, можна здійснювати операції за складом без проведення оплати, і за фактом, не має значення, чи відповідає вартість обох позицій товару чи ні.
Хоча я можу помилятися і процес влаштований іншим чином. Для коректнішого налаштування краще сформувати коротке ТЗ і розробити бізнес-процес.
28.03.2021, 05:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар