1b.app
Скопійоване посилання -

Округлення цін

Добридень! Підкажіть, будь ласка, як округлити ціни товарів та суму у процесі та картці продуктів, тобто глобально в системі?
Пробували налаштувати через https://azing.crm-onebox.com/admin/shop/settings/recalculate-price/
Але результату це не дало.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Є налаштування "Округлення цін у процесах в адмінці" - там вказано для чого вона спрацьовує (у тому числі для суми процесу).
І наскільки я бачу – у вас усі замовлення округлені до цілих.
16.02.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Є налаштування "Округлення цін у процесах в адмінці" - там вказано для чого вона спрацьовує (у тому числі для суми процесу).
І наскільки я бачу – у вас усі замовлення округлені до цілих.

Доброго дня!
Я мав як прибрати нулі після крапки, тобто дрібну частину. Як це зробити?
18.02.2021, 06:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
Я мав як прибрати нулі після крапки, тобто дрібну частину. Як це зробити?

Див. налаштування "Налаштування відображення числових значень у таблиці" в блоці "Продукти таблицею", можливо це те, що вам потрібно
18.02.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

dmitryi написав:
Я мав як прибрати нулі після крапки, тобто дрібну частину. Як це зробити?

Див. налаштування "Налаштування відображення числових значень у таблиці" в блоці "Продукти таблицею", можливо це те, що вам потрібно

Ця настройка працює і вона стосується лише продуктів у процесі. А як саме зробити з числами в підсумковому блоці процесу, сума, прибуток і т.д. ?
18.02.2021, 19:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацювати налаштування, щоб вищезазначені налаштування так само впливали на підсумкові суми - це займе 2 години
19.02.2021, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

хто на хмарі прохання підтримати доопрацювання
https://crm-onebox.com/ru/support/price-platforms-and-marketplaces/7235-otpravit...
01.03.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар