1b.app
Скопійоване посилання -

Криво відображаються контакти! Працювати неможливо.

Добрий день.
Після того, як бокс оновив відображення контактів, стало просто невиносно працювати.
1. Вони всі з'їжджали і відображаються не зрозумій як. (Фото 1)
2. При натисканні на контакт, контакт не відкривається в новій сторінці як раніше, а відображається у вікні, що спливає, яке дуже довго відкривається і дико гальмує. Воно то не відкривається, то не закривається. Таке враження, що система 2000-х років.
3. IP телефонія не працює зі спливаючого вікна, відповідно неможливо зателефонувати клієнту.
4. При роботі з клієнтською базою, відкривши вікно контакту, відредагувавши його, натискаєш зберегти і цей контакт відкривається вже в новому вікні, і всі фільтри з якими ти працював вже обнулилися і недоступні.
Час роботи збільшився у рази.
Загалом я не знаю, що ви там оновили, але працювати стало не можливо, будь ласка поверніть все як було.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Засік витрачений час, щоб відкрити контакт потрібно 3-5 секунд що б з'явилося затемнене вікно, і ще 3-5 секунд що б випало спливаюче вікно з самим контактом. Потім закриваєш контакт, він або взагалі не закривається і потрібно всю сторінку закривати, або вікно з контактом з'їжджає трохи вгору і відображається недозакрите вікно, потім затемняючий вигляд і вікно закривається з ривками, якщо просто відкрити і закрити контакт потрібно часу більше 30 секунд. .
20.04.2022, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, не хочу створювати кілька тем на цю тему, але будь ласка зробіть щось із цими контактами.
З'явилася нова проблема, при натисканні на контакт він відкривається (якось) але потім до курсора прилипає ім'я та прізвище контакту і при натисканні в будь-якому місці відкривається контакт знову.
17.05.2022, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Доброго дня, не хочу створювати кілька тем на цю тему, але будь ласка зробіть щось із цими контактами.
З'явилася нова проблема, при натисканні на контакт він відкривається (якось) але потім до курсора прилипає ім'я та прізвище контакту і при натисканні в будь-якому місці відкривається контакт знову.

Добрий день. Чи можете зробити запис екрана?
18.05.2022, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня. Можу зробити записати екрану, але вважаю не зовсім коректним сюди публікувати це, тому що будуть видні особисті дані клієнтів.
Можу надіслати Вам на пошту.
18.05.2022, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Доброго дня. Можу зробити записати екрана, але вважаю не зовсім коректним сюди публікувати це, тому що будуть видні особисті дані клієнтів.
Можу надіслати Вам на пошту.

Надішліть на d.derkach@crm-onebox.com
19.05.2022, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар