1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює інтеграція OneBox із Outlook

Налаштували інтеграцію OneBox з Outlook ключі всі активні, термін дії не минув,
помилки віддає поштовий сервер
після кожного перезапуску крона парсинг пошти начебто відновлюється, але потім знову з'являється помилка
чому так відбувається не зрозуміло
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

потрібно розбиратися з вашим поштовим сервером, що там налаштовано і чому так відбувається. За часом до 4х годин
іншим клієнтам налаштовували таких проблем не було.
31.07.2024, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Ми розуміємо, скільки часу займає налаштувати інтеграцію між OneBox і Outlook, можете уточнити що входить в 4 години, не зовсім розумію?
31.07.2024, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Didisoft Dmitriy
Didisoft написав:
Ми розуміємо, скільки часу займає налаштувати інтеграцію між OneBox і Outlook, можете уточнити що входить в 4 години, не зовсім розумію?

дебаг вашого поштового сервера та сервісу у пошуках проблеми чому через час він блокує коннект до пошти
31.07.2024, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Інтеграція нормально не працює з моменту налаштування і до теперішнього часу. Адміністратор на стороні поштового сервісу перевірив на сторонніх програмах, на стороні поштового сервісу проблем не виявлено, в іншій програмі все нормально передає.
31.07.2024, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Didisoft Dmitriy
Didisoft написав:
Інтеграція нормально не працює з моменту налаштування і до теперішнього часу. Адміністратор на стороні поштового сервісу перевірив на сторонніх програмах, на стороні поштового сервісу проблем не виявлено, в іншій програмі все нормально передає.

у нас є мінімум 35 клієнтів, у яких зараз підключений аутлук пошта і вона там теж працює у зв'язці з ванбоксом.
Як це вирішує тільки ваше питання? та ніяк!
31.07.2024, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Поки не розуміємо, куди підуть 4 години, нехай буде один OneBox з 35 з неробочою інтеграцією!
31.07.2024, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Didisoft Dmitriy
Didisoft написав:
Поки не розуміємо, куди підуть 4 години, нехай буде один OneBox з 35 з неробочою інтеграцією!

я вам вище відповів, сидіти і розбиратися з вашою поштою безглуздо я не збираюся.
01.08.2024, 09:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Дозвольте уточнити, що я ніде не згадував слово "безкоштовно". Ми розуміємо, що налаштування інтеграції між OneBox та Outlook займає 2 години. Тим не менш, нам незрозуміло, чому вирішення проблеми з уже налаштованою інтеграцією займає у вас 4 години.
Наш адміністратор перевірив роботу поштового сервера на сторонніх програмах, і жодних проблем виявлено не було. Все працює коректно з іншим програмним забезпеченням. Тому ми вважаємо, що проблема може бути пов'язана саме з інтеграцією OneBox та Outlook.
Просимо уточнити, які конкретні кроки та перевірки входять у ці 4 години, щоб ми могли зрозуміти необхідність такого часу та ефективність ваших дій. Можливо, це допоможе нам швидше дійти вирішення проблеми.
Дякую за розуміння.

Устименко Ігор
OneBox production написав:

Didisoft Dmitriy
Didisoft написав:
Поки не розуміємо, куди підуть 4 години, нехай буде один OneBox з 35 з неробочою інтеграцією!

я вам вище відповів, сидіти і розбиратися з вашою поштою безглуздо я не збираюся.
01.08.2024, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я вам вже відповів куди піде цей час, дублюю "дебаг вашого поштового сервера і сервісу в пошуках проблеми чому через час він блокує коннект до пошти".
Нічого нового я вам не додам.
Буквально позавчора підключав пошту інший клієнт і все працює без проблем.
Можливо проблема з вашим сервером де сам ванбокс, може він у вас обриває конекти, у вас же коробка я не знаю ваших налаштувань - це припущення.
01.08.2024, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Дякую за роз'яснення. Однак, враховуючи, що наш поштовий сервер працює коректно з іншими додатками, і проблема виникає лише при інтеграції з OneBox, хотілося б детальніше зрозуміти, які саме дії та перевірки будуть проводитись протягом цих 4 годин дебагу.
Ми також розглянемо можливість того, що проблема може бути пов'язана з нашим сервером, де розміщено OneBox, та перевіримо налаштування. Проте, нам важливо уточнити такі моменти:
1. Які конкретні кроки включає дебаг?
2. Чи можете ви надати приблизний план дій щодо перевірки та усунення проблеми?
3. Чи є рекомендації щодо настроювання сервера, де встановлено OneBox, щоб уникнути можливих проблем зі з'єднанням?
Це допоможе нам переконатися, що всі можливі причини враховані та усунуті.
Дякую за розуміння та співпрацю.
01.08.2024, 11:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Я ніде не згадував слово "безкоштовно". Ми готові сплатити за ваш час і роботу, якщо це дійсно необхідно для вирішення проблеми.
Ми просто хочемо зрозуміти, чому виникли ці труднощі з інтеграцією і які конкретні кроки будуть потрібні для їх усунення. Наш поштовий сервер працює коректно з іншими програмами, що вказує на можливу проблему саме в інтеграції OneBox та Outlook.
Ми готові обговорити умови та вартість ваших послуг з дебагу. Прохання надати детальну пропозицію із зазначенням кроків та очікуваного результату.
Дякую за розуміння та співпрацю.
01.08.2024, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. встановлення логів крон парсингу пошти , встановлення логів на підключення пошти , перевірка налаштувань пошти , перевірка налаштувань сервера, аналіз логів та рішення якщо воно можливе нашими силами.
2. відповів вище
3. щоб дати рекомендації потрібно спочатку розібратися з вашим сервером і зробити аналіз поточних налаштувань
робити це в рамках цього тікету і безкоштовно я не готовий.
01.08.2024, 12:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Дякую за роз'яснення. Ми розуміємо, що встановлення логів, перевірка налаштувань та аналіз потребує часу та зусиль. Проте зазначені роботи, на нашу думку, не відповідають 4 годинам роботи.
А саме:
1. Встановлення логів крона для парсингу пошти та підключення пошти.
2. Перевірка налаштувань поштового сервера та сервера, де встановлено OneBox.
3. Аналіз логів та вирішення проблеми, якщо це можливо вашими силами.

Устименко Ігор
OneBox production написав:
1. встановлення логів крон парсингу пошти , встановлення логів на підключення пошти , перевірка налаштувань пошти , перевірка налаштувань сервера, аналіз логів та рішення якщо воно можливе нашими силами.
2. відповів вище
3. щоб дати рекомендації треба спочатку розібратися з вашим сервером і зробити аналіз поточних налаштувань
робити це в рамках цього тікету і безкоштовно я не готовий.
01.08.2024, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

без проблем
шукайте фахівців які вирішать ваше питання, дешевше!
Успіхів!
01.08.2024, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Didisoft Dmitriy Didisoft
Didisoft
Іменна ліцензія
Спасибі за вашу відповідь. Ми цінуємо ваш час та зусилля. Ми розглянемо можливість звернення до інших фахівців для вирішення проблеми.
Якщо ви зміните своє рішення або у вас з'являться інші пропозиції, ми будемо раді розглянути їх.
Спасибі та удачі вам.

Устименко Ігор
OneBox production написав:
без проблем
шукайте фахівців які вирішать ваше питання, дешевше!
Успіхів!
01.08.2024, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар