1b.app
Скопійоване посилання -

"Фільтрується" в доп.полях процесів та контактів

Мабуть, відбулися якісь зміни в системі...
Кудись поділося налаштування "Фільтроване" в додаткових полях процесів і контактів.
Раніше я за допомогою цього налаштування відфільтровувала поля, які потрібно було зробити невидимими, наприклад, при оформленні замовлення.
Тобто. якщо наприклад, оформляти замовлення вручну всередині ванбокса, то щоб там не з'являлася вся "кишка величезної купи" доп.полів, то просто відзначала як ті, що не фільтруються, які не потрібні при додаванні замовлень.
А тепер там величезна кількість полів ... поки знайдеш що потрібно ... так ще треба згадати що з усього цього потрібно заповнювати, а що ні.
Загалом стало дуже незручно.
Чи можна, будь ласка, повернути це налаштування?
PS. Правда раніше це налаштування одночасно використовувалося
1. і для відображення полів під час оформлення нових замовлень/процесів
2. та для наявності їх у списку відображення замовлень/процесів (з можливістю фільтрації по полях).
Мені здається, треба розділити ц
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. А що заважає вам налаштувати для потрібного бп сторінку додавання на свій смак вивівши туди тільки потрібні допполя?
29.01.2021, 18:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну так, якщо не повернете назад фільтрацію, то доведеться додатково "покаракатися"... Просто я вже всі поля розібрала і відзначила які фільтруються, а які ні. Тепер доведеться інакше це налаштовувати.
А взагалі не дуже зручно, коли був якийсь функціонал і його вже налаштував і використовуєш, а потім раптом його видаляють... і все треба знову згадувати, продумувати і налаштовувати...
29.01.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам незручно користуватися новим функціоналом, фішками, що допрацьовуються, і т.д. ви можете відмовитися від оновлень і залишитися на системі з незмінною кодовою базою, без нових фіч, доробок, виправлень і т.д. У моєму розумінні все що допрацьовується тією чи іншою мірою прибирає непотрібний функціонал або покращує зручність використання системи. З першого погляду може здатися що це не так, але через півроку обернувшись назад і подивившись що було раніше стає очевидним, що те, що зараз – набагато краще.
01.02.2021, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відмовлятися від оновлень, звісно, не будемо.
А у вас складається загальний список оновлень? Допустимо якісь оновлення набули чинності і щоб був їхній перелік... Якщо він є, то я пропустила...
04.02.2021, 08:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У бокс щодня робиться близько 20-30 нових комітів, скласти якийсь "перелік" з них для публічного доступу врятли є сенс (це ніхто не читатиме). Для наймасштабніших змін ведеться категорія на форумі https://crm-onebox.com/ru/support/changelog-2020-onebox-mvp/?type=
04.02.2021, 10:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар